Meie koolitused

Loome paremat tulevikku

Meie koolitused on täis praktilisi näpunäiteid ning mõeldud organisatsioonidele, kes soovivad oma teenuseid ja protsesse efektiivsemaks ning kasutajasõbralikumaks muuta, meeskonnatööd tõhustada või panustada töötajate isiklikku arengusse.

Oleme koolitanud erinevaid ettevõtjaid, klienditeenindajaid, haridusasutuste töötajaid, arenduskeskuste kliente, raamatukogude töötajaid, MTÜ-de juhte, turismiettevõtjaid ja iluteenindajaid. 2019. aastal tegime koostööd ka Ettevõtlik Kool-programmiga ning käisime koolitamas tudengeid TÜ Pärnu Kolledźis.

Teenuste disain

Koolitusel õpime põhjalikult oma kliente tundma, koostame persoonad ja kaardistame klienditeekonna, töötame empaatiakaardiga ja sõnastame väärtuspakkumise.

Kliendikogemuse disain

Koolitus annab praktilisi näpunäiteid klienditeekonna oskuslikuks kujundamiseks ja klientide rahulolu kasvatamiseks.

Brändikujundus

Brändingu eesmärgiks on aidata kliendil paljude konkureerivate teenuste/toodete ja alternatiivide seast just Sinu toodet/teenust valida. Õpetame, kuidas silma paista ja klientidele rohkem väärtust luua.

Eestvedamise meistrikursus juhtidele

Anname juhtidele konkreetsed tööriistad, mis aitavad neil  teisi inimesi tulemuslikumalt kaasata ning meeskonnal muutustega kergemini kaasa tulla.

Innovatsiooni töötuba

Aitame Sinu meeskonnal leida probleemidele loovaid ja leidlikke lahendusi, avame uusi vaatenurki ning viime teenused ja protsessid uuele tasemele.

Visioonipäev

Iga organisatsioon peab teatud aja tagant oma eesmärgid, sihid ja väärtused üle vaatama, sõnastama uued väljakutsed ja strateegiad. Aitame Sul seda teha.

Meeskonna koolitus

Lõbus koolituspäev, mis aitab üksteist paremini tundma õppida ning tugevdab tiimi- ja ühtsustunnet. Osalejad hakkavad nägema asju uuest vaatenurgast ning leivad probleemidele loovaid lahendusi.

Supervisioon

Supervisioon on hea võimalus võtta ette hetkel meeskonnas või organisatsioonis domineeriv väljakutse ning leida sellele turvalises keskkonnas võimalikke lahendusi.

Loovuskoolitus

Koolitus sobib suurepäraselt ettevõtte töötajate motiveerimiseks, kuna toetab iga osaleja isiklikku arengut ja loovust. See on hea võimalus meeskonnal pärast pingelisemat perioodi aeg maha võtta ja lõõgastuda. Koolitus sobib hästi näiteks organisatsiooni suvepäevadele.

Eestvedamise meistrikursus haridusjuhtidele

 

Kursus koosneb 6 koolituspäevast ning on välja töötatud just haridusjuhtide vajadusi silmas pidades. Koolitus annab osalejatele praktilised ja kergesti kasutatavad tööriistad oma meeskonna paremaks motiveerimiseks ning läbirääkimistel edu saavutamiseks.

Haridusteenuste disain

Haridusteenuste disain on suurepärane võimalus haridusasutustel oma teenused ja protsessid disainmõtlemise loogikast lähtuvalt läbi mõelda ning luua rohkem väärtust ja rahulolu nii oma töötajatele kui teenuste kasutajatele – õpilastele.

Meie koolitustel on äärmiselt praktilised ja koheselt rakendatavad. Kasutame erinevaid teenusedisaini, foorumteatri, innovatsioonimängude ja coaching´u tööriistu ning hoiame Sind kursis parimate teenuste ja organisatsiooni arendamise praktikate ja ärinippidega. 

Iga meie koolitusega kaasneb osalejatele ka tasuta personaalse nõustamise võimalus koolitusega seotud teemal.

Inspireerivad koolitajad

Meie sooviks on Sinu meeskonda inspireerida ja innustada, motiveerida ja julgustada. Läheneme probleemidele värske pilguga ning leiame uusi loovaid lahendusi.

Agnes Pulk

Agnes Pulk

Teenusedisainer, koolitaja

Terje Võrk

Terje Võrk

Teenusedisainer, koolitaja

terje@disainivoti.ee

Joel Pulk

Joel Pulk

Haridusvaldkonna koolitaja

info@disainivoti.ee

Marjana Luist

Marjana Luist

teenusedisainer, koolitaja

marjana@disainivoti.ee

Kui väärtustad uusi teadmisi ja arengut, siis
KUTSU MEID KOOLITAMA!

Aitame Sul näha uusi vaatenurki ning avada uksi arenguks, kasvuks ja innovatsiooniks. Kui soovid meid koolitama või teenuseid arendama kutsuda, siis kirjuta meile. Oleme meelsasti Sulle kasulikud!

Kirjuta siia, miks soovid koolitusele tulla ja mida koolituselt kõige rohkem ootad.

Pin It on Pinterest

Share This