Mina olen Agnes Pulk.

Teenusedisainer, sisulooja ja koolitaja

Aitan organisatsioonidel luua paremaid teenuseid oma klientidele.

Teenuste arendamine ja turundustugi

Teenusedisaini abil saab luua uusi või parendada juba olemasolevaid teenuseid. Kuid ilma oskusliku turunduseta ei leia kliendid ka hästi disainitud teenuseid üles.

Koolitused

Pakun teenuste arendamise, kliendikogemuse disaini ja meeskonnatöö koolitusi ning viin läbi innovatsiooni töötubasid, visioonipäevi ja aitan koostada arengukavasid.

Tere!

Olen Agnes.

Teenusedisainer ja koolitaja

Aitan Sinu ettevõttel edu saavutada

Leiame üles Sinu organisatsiooni tegeliku potentsiaali ja jätame konkurendid selja taha

Ühiskond meie ümber on pidevas muutumises, seetõttu muutuvad ka klientide harjumused, vajadused ja soovid.

Selleks, et olla edukas ettevõtja, on vaja oma kliente hästi tundma õppida, nende vajadusi ja soove mõista. Kasuks tuleb ka konkurentidel pilgu peal hoidmine, et märgata võimalusi, kus Sina saaksid midagi nendest paremini teha.

Teenuste arendamisel ja töötajatele inspireeriva töökeskkonna loomisel on vaja olla leidlik ja loov. Innovaatiliste lahendustega välja tulek nõuab aga ettevõtjalt julgust ja pidevat mugavustsoonist välja astumist, et aimata trende ette ja tegutseda proaktiivselt.

Võtmed eduks

Klientide vajaduste, soovide ja harjumuste mõistmine

Konkurentide tundmine

Leidlikkus ja loovus

Julgus ja proaktiivsus

Visioonipäev

Iga organisatsioon peab aegajalt oma pilku teritama ja taassõnastama, kuhu areneda soovitakse. Aitan Sul seda teha.

Innovatsiooni töötuba

Aitan Sinu meeskonnal avastada uusi võimalusi teenuste arendamiseks ja probleemide lahendamiseks.

Kliendikogemuse disain

Aitan klienditeekonna üksipulgi läbi analüüsida ning leida uusi võimalusi, kuidas teenus kliendile veelgi atraktiivsemaks muuta.

Teenuste arendusprojektid

Aitan parendada olemasolevaid teenuseid ja arendada välja täiesti uusi kliendile lisaväärtust loovaid teenuseid.

Kaasaegsed kodulehed

Loon Sulle mobiilisõbraliku ja hästi läbimõeldud kodulehe, mis aitab Sul oma tooteid/teenuseid paremini esitleda ja müüa.

l

Copywriting

Aitan luua huvitavat kodulehe sisu, blogiartikleid, pressiteateid ja reklaamtekste.

z

Turundustugi

Aitan Sul turundustegevused hästi läbi mõelda ja edukalt läbi viia.

Bränding

Aitan Sul tugeva brändi nullist üles ehitada ja väsinud brändi värskenda. 

Endast

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli Pärnu Kolledźis ärijuhtimise ja turismi- ning hotellimajanduse eriala aastal 1999. Seejärel elasin, töötasin ja õppisin kaks aastat Inglismaal. Eestisse tagasi tulles töötasin riskilaste päevakeskuse juhatajana ning tegin raadios hommikuprogramme, uudiste- ja persoonisaateid. Hiljem jõudsin töötada veel projektijuhina, misjonisekretärina, koolitusjuhina erakõrgkoolis, inglise keele õpetajana põhikoolis ning pagulaspere tugiisikuna. 2015. aastal asusin taas õppima Tartu Ülikooli Pärnu Kolledźisse, seekord Teenuste disaini ja juhtimise magistrantuuri. Teenusedisain paelus mind niivõrd, et lõin 2016. aastal oma ettevõtte ja sellest ajast saadik olen nii koolitaja kui teenusedisainerina saanud aidata paljusid väikeettevõtjaid, turismiettevõtteid, raamatukogusid, mtü-de juhte, ilusalonge jt. 2017. aastast olen olnud ka Hiiumaa Ametikoolis turundus- ja kommunikatsiooni ning kliendikogemuse disaini lektor. 

Teised minust

Agnes Pulk aitas meil nii-öelda kastist välja saada. Ise võid mõelda, et oleme toredad ja lahedad, aga miks see toredus ei jõua alati õigete kliendirühmadeni?

Teenusedisainer aitas meil esile tuua ja sõnastada, mis võiks olla meie toode, milliseid teenusekogumeid saaksime pakkuda ja kellele. Nüüd on ka meie koduleht varasemast sõbralikum.

Risto Tamm

juhatuse liige, MTÜ Jenny Kruse

Meeldis, et oli väga praktiline koolitus. Osalejad said koolitusest konkreetset kasu, lisaks veel individuaalne konsultatsioon pärast koolitust. Veel meeldis, et päevakavast peeti kinni. Agnes suhtles kõigi osalejatega väga soojalt ja julgustavalt. Väga meeldiv kogemus.”

Kaja Sõrmus

MTÜ konsultant/ programmide koordinaator, Hiiumaa Arenduskeskus

“Agnes Pulk tegi minu ettevõttele kodulehe ja aitas brändinguga. Minu arust suurepärane tulemus, mida saab ise vaadata harmtex.ee!”

 

Kadi Härma

ettevõtja, HarmTex Design OÜ

Sinu kliendid on juba suurepärasteks teenusteks valmis. Ära lase neil kauem oodata!

Pin It on Pinterest

Share This