Tere! Kuidas Sul läheb?

Meie soovime, et Sul läheks hästi.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

Telefon: 56 601 401

info@disainivoti.ee

Pakume oma teenuseid üle Eesti ja sõidame kohale just sinna, kuhu vaja.

Soovime olla Sinu strateegiliseks partneriks organisatsiooni ja teenuste arendamisel.
aLUSTAME KOOSTÖÖD!

Aitame Sul arendada suurepäraseid teenuseid. Mida rohkem on kliendid Sinu teenustega rahul, seda rohkem oled Sina rahul oma käibe ja kasumiga.

Kui soovid meid koolitama või teenuseid arendama kutsuda või tahaksid enne koostöö alustamist meie oskuste ja kogemuste kohta rohkem infot saada, siis kirjuta meile. Vastame ühe tööpäeva jooksul.

Meilt küsitakse tihti

Kui kaua üks teenuse arendamise projekt kestab ja mis see maksma läheb?

Konkreetne projekt ja maksumus sõltub selle sisust, nt kas tegemist on täiesti uue teenuse välja töötamisega või olemasoleva teenuse parendamisega. Samuti sellest, milliseid kliendiuuringuid, koolitusi või tegevusi ettevõte meilt soovib. Meie seniste kogemuste põhjal on keskmine teenuste arendamisprotsess kestnud umbes 4-9 kuud ning igas kuus peaks ettevõte oma eelarves arvestama u 800-1500 euroga. Seega on meiega koostöö vähemalt kaks korda odavam, kui üks keskmise palgaga töötaja värvata (keskmine palk bruto+tööjõumaksud).

Milliseid kliendiuuringuid te teete?

Kliendiuuringud sõltuvad tellija soovidest ja rahalistest võimalustest. Koostöös sotsioloogidega on meil võimalik läbi viia ka kvantitatiivsed kliendiuuringud, kuid ise oleme eelistanud kvalitatiivseid ehk klientide arv on väiksem, aga küsimused põhjalikumad. Nii saame rohkem infot. Kliendiuuringute puhul kasutame vaatlust (kuidas klient teenust kasutades käitub, kus jääb hätta, jne), semistruktureeritud intervjuud (osaliselt on küsimused ette antud, osaliselt tekivad koha peal). Kliendiuuringute puhul intervjueerime alati ka klientidega vahetult kokku puutuvaid töötajaid, sest sageli on neil väärtuslikku infot, mida erinevatel põhjustel pole seni osatud või juletud juhtkonnaga jagada. Lisaks on meil võimalik kaasata kliendid teenuste arendamisprotsessi, kus kasutame innovatsioonimänge, kus kliendid saavad oma soovid ja eelistused ettevõttele selgeks teha. 

Kus te asute?

Disainivõti on loodud Pärnus ja suurem osa meie meeskonnaliikmetest asuvad samuti Pärnus, kuid ka Kuressaares, Tallinnas ja Lõuna-Eestis. Oma teenuseid pakume aga üle terve Eesti. Tuleme kohale just sinna, kuhu vaja! 🙂

Kas teilt saab ka kodulehti tellida?

Jah, saab! Kaasaegne ja mobiilisõbralik koduleht on tänapäeval äärmiselt tähtis.Õige koduleht täidab nii sekretäri kui müügimehe rolli ning toob Sulle uusi kliente ja uusi päringuid.

Teeme organisatsioonidele kaunid ja kaasaegsed kodulehed, mis on klientide jaoks arusaadavad ja kergesti navigeeritavad. Lihtsama mobiilisõbraliku kodulehe võib meilt saada juba 650 euro eest!

Suurepärane meeskond ja suurepärased tulemused!

Vaata tulemust HarmTex kodulehelt! 🙂

Kadi Härma

ettevõtja, HarmTex Design OÜ

Siit leiad kasulikku lugemist 

Pin It on Pinterest

Share This