Innovatsiooni töötoad

21. sajandi üheks märksõnaks majanduses on pidev vajadus innovatsiooni järele. Innovaatiline mõtlemine on võti, mis annab paljudes sektorites organisatsioonile turueelise konkurentide ees.

Kui soovid oma töötajates loovust ja innovaatilist mõtlemist arendada, siis on meie INNOVATSIOONI TÖÖTUBA just Sinu jaoks.

Innovatsioon ei teki iseenesest – selleks on vaja inimesi, kes julgevad ja oskavad loovalt ning nö raamist väljas mõtelda. Disainivõti pakub loovkoolitusi töötajate motiveerimiseks, töötajates innovaatilise ja loova mõtlemise arendamiseks, meeskonnatöö edendamiseks, probleemide lahendamise oskuse tõstmiseks, töötajate stressi vähendamiseks ja vaimse tervise parandamiseks.

Strateegia ja Innovatsiooni töötoad on ettevõtetele ja organisatsioonidele suure lisandväärtusega, kuna aitavad meeskonnal läbi loovmeetodite ja innovatsioonimängude näha oma klientide vajadusi ja oma teenuste võimalusi täiesti uue pilguga.

Kasutame erinevaid loovkoolituse, innovatsiooni, teenusedisaini ja strateegilise koolituse tööriistu ja meetodeid (persoonad, kliendi teekonna kaardistamine, probleemipuu, 5 miksi, 6 mõttemütsi, ämblikuvõrk, puu pügamine, kaater, 20:20 visioon jt).

KAS SOOVID, ET SINU MEESKONNAS OLEKS ROHKEM “TERAVAID PLIIATSEID”?

Kui soovid oma töötajates loovust ja innovaatilist mõtlemist arendada, siis on meie koolitus just Sinu jaoks.

Kirjuta meile ja küsi hinnapakkumist!

Pin It on Pinterest

Share This