Loovkoolitused meeskondadele

eestvedamine

Oskus meeskonnas töötada ja meeskondi juhtida ning motiveerida on 21. sajandil üks võtmeoskustest, et olla organisatsioonina tõhus ja edukas.

Paljud meeskonnad töötavad täna rohkem virtuaalselt kui näost näkku kohtudes, mis teeb ühise tiimitunde tekkimise ja üksteise parema mõistmise keerulisemaks. Ometi sõltub just heast meeskonnavaimust see, kuivõrd inimesed julgevad oma loovuse valla lasta. Ilma loovuse ja leidlikuseta ei õnnestu aga ühelgi ettevõttel ega organisatsioonil tihedas konkurentsis edu saavutada. 

Disainivõtme LOOVKOOLITUSED MEESKONDADELE ongi välja töötatud just selleks, et aidata tiimil üheskoos paremini toimida ning arendada töötajates julgust, vabadust ja oskust loovalt ning leidlikult mõelda.

Koolitus sobib tiimitöö parandamiseks, töötajate motiveerimiseks, töötajates innovaatilise ja loova mõtlemise arendamiseks, probleemide lahendamise oskuse tõstmiseks, töötajate stressi vähendamiseks ja vaimse tervise parandamiseks.

eestvedamine

Töömeetoditena kasutame loovteraapia ning foorumteatri metoodikat, innovatsioonimänge ning erinevaid loovaid probleemide lahendamise harjutusi ja töövõtteid.

Koolitust on võimalik tellida oma organisatsiooni nii ühe- kui kahepäevasena. Koolituse miinimum osalejate arv on 10 inimest ja maksimum arv 20 inimest.

Koolituse hind sõltub osalejate arvust ning jääb vahemikku 650-1599 eurot. Küsi kindlasti oma organisatsioonile personaalset hinnapakkumist! Disainivõtme püsiklientidele on iga koolitus ja teenus 10% soodsam.

Koolitajateks on loovkoolitaja ja teenusedisainer Agnes Pulk ning loovterapeut Iivi Kallaste.

Motiveeri oma töötajaid ägeda koolitusega!

Kirjuta meile ja küsi oma organisatsiooonile hinnapakkumist!

Kirjuta siia, miks soovid koolitusele tulla ja mida koolituselt kõige rohkem ootad.

Pin It on Pinterest

Share This