tehtud tööd

 Siin on väike valik meie disainiprojektidest ja koolitustest.

01

SOUND CONTROL WORKS - bränding/ veebileht/ copywriting/ turundus

Tugev bränd saab alguse ettevõtte sissemise identiteedi, kliendigruppide ja väärtuspakkumise sõnastamisest. Sellele toetuvad nii brändi visuaal kui ka brändi hääl. Meeldejääv bränd on see, mis oskab kliendiga emotsionaalset sidet luua ning köitvalt oma lugu jutustada. Meie koostöö tulemusena sündis uus bränd Sound Control Works, kaunis ja kaasaegne koduleht, valmisid mitmed blogiartiklid ja reklaamtekstid. Täna on heliisolatsiooni teenuseid pakkuv ettevõte edukalt üle-eestilisel turul tegutsemas.

02

HarmTex Kardinasalong - bränding/ veebileht/ copywriting/ turundustugi

HarmTex Design OÜ kaasas meid juba päris ettevõtte loomise algusest, seega saime kaasas olla nii ettevõtte nime ja brändi loomises, sisemise identiteedi ja väärtuspakkumise sõnastamises ning logode ja visuaalide valmistamises. Tänaseks on ettevõte tellinud meilt jätkuteenustena nii sisuturundust kui ka veebilehe värskendust. 

03

Tartu Kristlik Põhikool - disainiaudit/ kliendiuuringud/ haridusteenuse disain/ koolitused

Tartu Kristlikus Põhikoolis viisime 2017. aastal läbi disainiauditi ja klientide rahulolu uuringu. Tulemustest koorusid välja võimalused arenguks ja tulid esile kitsaskohad, millele tähelepanu pöörata. Tulemuste analüüsimiseks ja teenuste arendamiseks toimusid kooli meeskonnale ka erinevad töötoad. 

04

MTÜ Jenny Kruse - veebileht/ copywriting/ teenusedisain/ turundustugi

Koostöö tulemusena sündis kaunis ja värske välimusega kodulehekülg, mida on mugav ka mobiilis ja tahvelarvutis jälgida. Arendatud said uued tasulised teenused laeva ülalpidamiskulude toetamiseks: lastegruppide ekskursioonid laevale, päikeseloojangu merereisid, hommikusöök laevalael, fotosessioonid ja sünnipäevade tähistamine laeval, seisva laeva rentimine lavana ning lisaks erinevad merereisid gruppidele. 

05

AN Raamatupidaja - veebileht/ copywriting

An Raamatupidaja on fie-dele, väikeettevõtetele ja korteriühistustele raamatupidamisteenuseid pakkuv ettevõte, kelle sooviks oli saada lihtne ja kaasaegne koduleht. Lisaks mobiilisõbralikule kodulehe loomisele aitasime luua ka ettevõtet ja teenuseid kirjeldavad tekstid kodulehele ning kirjutasime paar blogipostitust, et ettevõttele sotsiaalmeedias turundushoogu anda. 

06

Elly Kodumajutus - ärimudeli disain

Ärimudeli koolitust käisime tegemas Kihnu saare ettevõtjale Elly Karjamile. Aitasime visualiseerida olemasoleva ärimudeli ning leida uusi võimalusi käibe ja kasumi kasvuks.

07

Erakonna piirkondlik koduleht

Esinduslik ja soliidne koduleht aitab võita valijate usaldust, annab hea ülevaate kandidaatidest ja erakonna programmist ning  võimaldab kandidaatidel oma mõtteid ja veendumusi laiemale publikule oskuslikult selgitada. 

08

Koolitused - ilusalongid, MTÜ-d/ raamatukogud/ turismisettevõtted/ väikeettevõtjad

2017-2019. aastal oleme läbi viinud mitmeid teenuste arendamise, ärimudeli kujundamise, kliendikogemuse disaini ja turunduskoolitusi ning visioonipäevi organisatsioonidele. 

ALUSTAME KOOSTÖÖD!

 

SOOVIME OLLA SINU STRATEEGILISEKS PARTNERIKS ORGANISATSIOONI JA TEENUSTE ARENDAMISEL

Aitame Sul arendada suurepäraseid teenuseid. Mida rohkem on kliendid Sinu teenustega rahul, seda rohkem oled Sina rahul oma käibe ja kasumiga.

Kui soovid meid koolitama või teenuseid arendama kutsuda või tahaksid enne koostöö alustamist meie oskuste ja kogemuste kohta rohkem infot saada, siis kirjuta meile. Oleme meelsasti Sulle kasulikud!

Pin It on Pinterest

Share This