Coaching

coaching Pärnu

Mõiste “coaching” ehk arengutreening võib tähendada erinevatele inimestele erinevaid asju, kuid lihtsustatult ja kokkuvõtvalt võib öelda, et tegemist on inimeste abistamisega nende probleemide lahendamisel ja tulemuslikkuse parandamisel.

Pole vahet, kas arengutreenerit kasutatakse spordis, elus või äris – hea treener on veendunud, et inimestel on alati oma probleemidele vastus, nad vajavad vahel lihtsalt välist abi nende vastuste ja lahenduste avastamisel. Seeõttu ongi arengutreeneri, keda nimetatakse vahel ka arengupartneriks, üheks põhioskuseks õigete küsimuste esitamine, aitamaks inimesel oma probleemidega toime tulla ning õiget suunda leida. 

Coaching on seega arengunõustamine, mõtteviiside muutumist soodustav loominguline koostöö juhendaja ehk coach’i ja kliendi vahel, mille eesmärgiks on kliendi võimete ja võimaluste täielikum kasutamine. Coachingu protsessis tegeldakse sellega, mis toimub just nüüd, siin ja praegu, ollakse suunatud tulevikku ning seatakse eesmärke. Sellega aidatakse inimesel endal oma probleemidest aru saada, leida lahendusi ning näha võimalusi ja peidetud ressursse.

Mida coaching Sulle annab?

Coachingul on palju kasutegureid inimese isiklikule ja professionaalsele arengule:

 • aitab ületada takistusi ja liikuda sihikindlalt eesmärgi suunas;
 • aitab tulla toime keeruliste olukordadega;
 • aitab saavutada soovitud tulemusi, teha tööd tulemuslikumalt, rõõmuga ja jätkusuutlikult;
 • aitab kasutada ressursse (inimese oskusi, kogemusi ja omadusi) kõige efekiivsemal, paremal ja teadlikumal viisil;
 • aitab juhtida muudatusi elutervelt;
 • inspireerib, tekitab sisemist jõudu ja loob inimeses tasakaalu.

Telli coaching või osale koolitusel!

Koolitus “Coaching ja teenusedisain juhtidele” toimub 20.-21.09 ja 18.-19.10 2023 Tallinnas.

Koolitus toimub koostöös ühe Eesti parima coachingu ja supervisiooni ettevõttega Intelligentne Grupp OÜ. Intelligentne Grupp on juba 17 aastat pakkunud juhtidele uusimaid juhtimise, coachingu ja mentorkoolitusi ning nõustanud organisatsioone laiema arengukeskkonna loomisel. Alates 2012. aastast on Intelligentne Grupp Erickson Coaching International’i ametlik esindaja Eestis. 

Üheskoos oleme pannud kokku tõeliselt eksklusiivse koolituse juhtidele, mis annab praktilised tööriistad nii juhi enesearenguks, meeskonna juhtimiseks kui ka haridusteenuste arendamiseks.Koolitusel tutvustame coachingu ja teenusedisaini parimaid praktikaid, mis sobivad igapäevaseks juhtimiseks ning organisatsiooni ja meeskondade arendamiseks pidevalt muutuvas maailmas. Koolituselt saad palju praktilisi juhtnööre ja tööriistu, mida rakendada oma meeskonna, protsesside ja teenuste juhtimisel ja arendamisel.

Vii oma organisatsioon, teenused ja protsessid uuele tasemele ning juhi tänases turbulentses maailmas muutusi, mida Sinu organisatsioon vajab!

Rohkem infot koolituse kohta leiad siit.

Registreeri end koolitust tutvustavale tasuta vebinarile siin


Kui enese- ning meeskonna areng ja innovaatiline lähenemine väljakutsetele on Sinu jaoks olulised, siis võivad ka järgmised koolitused Sulle huvi pakkuda:
 • Koolitus “Coachingu tööriistad õpetajatele” annab suurepärased tööriistad õpilaste motiveerimiseks ja nende enesejuhtimise arendamiseks. Parim koolitus klassijuhatajatele! 
 • Koolitus “Coachingu tööriistad lapsevanematele” annab vanematele võimsad ja toimivad tööriistad, millega oma lapsi targalt juhtida ja, mis kõige tähtsam, parandada enda ja lapse vahelisi suhteid ning lõhkuda negatiivseid mustreid. 
 • Koolitus “Loovmeetodid ja innovatsioonimängud probleemide lahendamiseks” annab mängulised tööriistad erinevate meeskondlike probleemide ja väljakutsete lahendamiseks. Sobib nii juhtidele kui õpetajatele klassiruumis kasutamiseks. 
 • Koolitus “Teenusedisaini ABC haridusjuhtidele ja spetsialistele”. Kuidas muuta Eesti koolid tõeliselt inimsõbralikuks paigaks? Telli koolitus ja saad teada!
 • Telli enda meeskonnale grupisupervisioon, mis aitab muutustes ja väljakutsetes näha võimalusi arenguks, leida üheskoos toimivaid lahendusi ning saada meeskonnana tugevamaks ja ühtehoidvamaks. Supervisioon on meeskonnale eriti vajalik, kui organisatsioonis toimuvad muutused või ümberkorraldused ning inimesed kogevad segadust või vastumeelsust muutuste suhtes. 
 • Investeeri enda ja/või oma töötajate enesearengusse ning tellicoachingu teenus! Coach ehk arengutreener või arengupartner aitab Sul leida selgust enda tegelikes soovides ja vajadustes, seada üheskoos eesmärgid ning valida just Sinu jaoks sobiv ja toimiv teekond, mis aitab Sul efektiivsemalt eesmärkideni jõuda, nautides samal ajal ka protsessi ehk teekonda ennast. 

Kui Sul tekkis mõne ülalmainitud koolituse või teenuse kohta rohkem huvi või küsimusi, siis jäta meile oma kontaktid ja võtame Sinuga ühendust!

Kirjuta siia, millise teenuse või koolituse kohta Sa rohkem infot soovid ning kuidas saame Sulle kasulikud olla.

Pin It on Pinterest

Share This