Coaching

coaching Pärnu

Mõiste “coaching” ehk arengutreening (vahel öeldakse ka mõttetreening) aitab inimesel saada endast ja oma teemast teadlikumaks, avada oma täielikku potentsiaali ning lahendada loovalt erinevaid eraelu või tööga seotud väljakutseid. Coachingust on abi ka siis, kui soovitakse seada selgeid, kõrgeid, mõõdetavaid ja realistlikke eesmärke ning parandada oma tulemuslikkust soovitud valdkondades.

Coach ei anna kliendile vastuseid, vaid aitab sügavate küsimuste ja erinevate tööriistade ning harjutuste abil kliendil endal parimad vastused leida ning oma stiil, tempo ja teerada valida, mille abil eesmärgi poole liikuda.

Coaching sobib kõikidele, kes soovivad saada endast teadlikumaks ning tegeleda enesearenguga, aga eriti neile, kes…:

 • … teavad täpselt, mida nad tahavad, kuid ei tea, kuidas seda saada või kohale jõuda;
 • … ei tea, mida nad tahavad, kuid teavad, et vanamoodi nad enam ei taha;
 • … on otsekui kahevahel ja peavad otsustama või tegema valiku;
 • … soovivad oma elus paremini erinevaid valdkondi integreerida (nt olla hea ema ja samas ka tugev professionaal).

Coaching on mõtteviiside muutumist soodustav loominguline koostöö arengutreeneri ja kliendi vahel, mille eesmärgiks on kliendi võimete ja võimaluste täielikum kasutamine. Coachingu protsessis tegeldakse sellega, mis toimub just nüüd, siin ja praegu, ollakse suunatud tulevikku ning seatakse eesmärke. Sellega aidatakse inimesel endal oma probleemidest aru saada, leida lahendusi ning näha võimalusi ja peidetud ressursse.

Coaching on protsess ja parimate tulemuste saavutamiseks võiks toimuda vähemalt 3-6 sessiooni (sessiooni pikkus tavaliselt 60 min). Kohtumiste regulaarsus võiks olla kord nädalas või kaks korda kuus, väiksem sagedus võib vähendada coachingu tõhusust.

Mida coaching Sulle annab?

Coachingul on palju kasutegureid inimese isiklikule ja professionaalsele arengule:

 • aitab ületada takistusi ja liikuda sihikindlalt eesmärgi suunas;
 • aitab tulla toime keeruliste olukordadega;
 • aitab saavutada soovitud tulemusi, teha tööd/elada elu tulemuslikumalt, rõõmuga ja jätkusuutlikult;
 • aitab kasutada ressursse (inimese oskusi, kogemusi ja omadusi) kõige efekiivsemal, paremal ja teadlikumal viisil;
 • aitab juhtida muudatusi elutervelt;
 • inspireerib, tekitab sisemist jõudu ja loob inimeses tasakaalu.

Hind

Erinevad coachid küsivad väga erinevat hinda: üks tund kohtumist võib maksta ka 500 eurot, aga keskmiselt jäävad hinnad vahemikku 250-150.-/h. Eraklientidele on tavaliselt pisut soodsam kui äriklientidele ja pikemaajalise koostöö puhul on ka hind soodsam. Kuid igal juhul võid kindel olla, et kasu, mida coachingust saad, on kõike seda väärt! 

Meie hinnakiri 2024. aastal: 

Organisatsioonidele kokkuleppe 

Üksikisikule 80.-/h

Meie coachid:

AGNES PULK – Rahvusvahelise Ericksoni Coaching International väljaõppega PCC (Professional Certified Coach). Erickson coaching on lahenduskeskne ja süsteemne ning pakub laia valikut tööriistu, mis sobivad nii üksikisikute kui meeskondade ja organisatsioonidega töötamiseks. 

JOEL PULK – õppinud coachiks ISCI-is (International Supervision and Coaching Institute). Lemmikvaldkond: haridus, koolijuhid

Kui soovid asuda eneseavastamise põnevale teekonnale, siis helista 56 601 401 või kirjuta info@disainivoti.ee ning lepime kokku esimese kohtumise. Esimene kohtumine on tavaliselt poole hinnaga, kuna aega kulub ka tuttavaks saamisele ja laiema pildi selgitamisele. 

Telli coaching või osale koolitusel!

Koolitus “Innovatsioon juhtimises: ühendame teenusedisaini ja coachingu!”

Koolitus toimub koostöös ühe Eesti parima coachingu ja supervisiooni ettevõttega Intelligentne Grupp OÜ. Intelligentne Grupp on juba 17 aastat pakkunud juhtidele uusimaid juhtimise, coachingu ja mentorkoolitusi ning nõustanud organisatsioone laiema arengukeskkonna loomisel. Alates 2012. aastast on Intelligentne Grupp Erickson Coaching International’i ametlik esindaja Eestis. 

Üheskoos oleme pannud kokku tõeliselt eksklusiivse koolituse juhtidele, mis annab praktilised tööriistad nii juhi enesearenguks, meeskonna juhtimiseks kui ka haridusteenuste arendamiseks.Koolitusel tutvustame coachingu ja teenusedisaini parimaid praktikaid, mis sobivad igapäevaseks juhtimiseks ning organisatsiooni ja meeskondade arendamiseks pidevalt muutuvas maailmas. Koolituselt saad palju praktilisi juhtnööre ja tööriistu, mida rakendada oma meeskonna, protsesside ja teenuste juhtimisel ja arendamisel.

Vii oma organisatsioon, teenused ja protsessid uuele tasemele ning juhi tänases turbulentses maailmas muutusi, mida Sinu organisatsioon vajab!

Rohkem infot koolituse kohta leiad siit.

Registreeri end koolitust tutvustavale tasuta vebinarile siin


Kui enese- ning meeskonna areng ja innovaatiline lähenõivad ka järgmised koolitused Sulle huvi pakkuda:
 • Koolitus “Coachingu tööriistad õpetajatele” annab suurepärased tööriistad õpilaste motiveerimiseks ja nende enesejuhtimise arendamiseks. Parim koolitus klassijuhatajatele! 
 • Koolitus “Coachingu tööriistad lapsevanematele” annab vanematele võimsad ja toimivad tööriistad, millega oma lapsi targalt juhtida ja, mis kõige tähtsam, parandada enda ja lapse vahelisi suhteid ning lõhkuda negatiivseid mustreid. 
 • Koolitus “Loovmeetodid ja innovatsioonimängud probleemide lahendamiseks” annab mängulised tööriistad erinevate meeskondlike probleemide ja väljakutsete lahendamiseks. Sobib nii juhtidele kui õpetajatele klassiruumis kasutamiseks. 
 • Koolitus “Teenusedisaini ABC haridusjuhtidele ja spetsialistele”. Kuidas muuta Eesti koolid tõeliselt inimsõbralikuks paigaks? Telli koolitus ja saad teada!
 • Telli enda meeskonnale grupisupervisioon, mis aitab muutustes ja väljakutsetes näha võimalusi arenguks, leida üheskoos toimivaid lahendusi ning saada meeskonnana tugevamaks ja ühtehoidvamaks. Supervisioon on meeskonnale eriti vajalik, kui organisatsioonis toimuvad muutused või ümberkorraldused ning inimesed kogevad segadust või vastumeelsust muutuste suhtes. 
 • Investeeri enda ja/või oma töötajate enesearengusse ning tellicoachingu teenus! Coach ehk arengutreener või arengupartner aitab Sul leida selgust enda tegelikes soovides ja vajadustes, seada üheskoos eesmärgid ning valida just Sinu jaoks sobiv ja toimiv teekond, mis aitab Sul efektiivsemalt eesmärkideni jõuda, nautides samal ajal ka protsessi ehk teekonda ennast. 

Kui Sul tekkis mõne ülalmainitud koolituse või teenuse kohta rohkem huvi või küsimusi, siis jäta meile oma kontaktid ja võtame Sinuga ühendust!

Kirjuta siia, millise teenuse või koolituse kohta Sa rohkem infot soovid ning kuidas saame Sulle kasulikud olla.

Pin It on Pinterest

Share This