Teenuste arendamise koolitused

teenuste arendamine

Pidev teenuste ja kliendikogemuse arendamine on kaasaja ettevõtluses vältimatu, kui soovid olla edukas ja püsida konkurentsis.

Meie koolitused on mõeldud organisatsioonidele, kes soovivad oma teenuseid efektiivsemaks ja kasutajasõbralikumaks muuta. Koolituse rõhuasetus sõltub konkreetse organisatsiooni vajadustest ja soovidest. Koolitusel kasutame erinevaid teenusedisaini tööriistu nagu huvigruppide kaart, empaatiakaart, persoonad ja klienditeekonna kaardistamine, aga ka mitmeid loovkoolituse ja innovatsioonimängude elemente nagu 5 miksi, 6 mõttemütsi, probleemipuu, ämblikuvõrk, kaater, puu pügamine jne. 

Enne koolituse algust lepime tellijaga kokku koolituse eesmärgid ja milline võiks olla oodatav tulemus. Seejärel paneme paika konkreetse koolitusplaani. Eriolukorra tingimustes oleme valmis koolitusi ka virtuaalselt läbi viima. 

Teenuse arendamise koolitused on tunduvalt soodsamad, kui pikemaajalisem teenusedisaini projekt. Seetõttu sobivad need esimeseks sammuks teenuste arendamisel või väiksema eelarvega organisatsioonidele. Koolitus on siiski äärmiselt praktiline ja teenuste kontseptsioonile suurt lisaväärtust loov. 

Kui soovid kutsuda meid oma organisatsiooni teenusedisaini koolitust läbi viima, siis kirjuta meile julgelt.

Kirjelda alljärgnevas vormis oma ettevõtte soove ja vajadusi ning millist tulemust koolituselt ootad. Pane ka kirja, kui suurele grupile on koolitus mõeldud. Seejärel saame Sulle juba konkreetse hinnapakkumise teha. Teenusedisaini koolituste hind sõltub grupi suurusest (suurema grupi korral on kaks koolitajat) ja koolituspäeva pikkusest ning jääb vahemikku 650-1300 eurot.

Kirjuta siia, miks soovid koolitusele tulla ja mida koolituselt kõige rohkem ootad.

 

Pin It on Pinterest

Share This