Tere!

Olen Agnes.

Teenusedisainer | coach |

koolitaja

Toetan Sinu kui juhi arengut, aitan Sul luua paremaid teenuseid oma klientidele ja inspireerivamat keskkonda oma töötajatele.

TEENUSEDISAIN

Disainmõtlemise tööriistade abil on võimalik luua tõeliselt inimkeskseid teenuseid ning täiustada erinevaid protsesse. Arendusprotsessi on algusest peale kaasatud kõik sidusgrupid ja eriti kliendid. Tulemuseks on Sinu klientide soovidele ja vajadustele vastavad suurepärased teenused.

 

COACHING - üksikisiku ja meeskonna coaching

Coaching aitab inimesel avastada ja avada oma täielikku potentsiaali, märgata ressursse ja võimalusi ning lahendada loovalt erinevaid eraelu või tööga seotud väljakutseid, aga ka seada selgeid, kõrgeid, mõõdetavaid ja realistlikke eesmärke ning parandada oma tulemuslikkust soovitud valdkondades.

 

KOOLITUSED

Pakun teenuste arendamise, kliendikogemuse disaini ja meeskonnakoolitusi. Viin läbi  teenusedisaini ja koosloome töötubasid, visioonipäevi ja aitan koostada arengukavasid jt strateegilisi dokumente.

Minuga koostöö tulemusel eristud paremini konkurentidest ning lood oma klientidele nende vajadusi arvestavat  ja suurepärast kliendikogemust pakkuvaid teenuseid.

 

Olen töötanud muuhulgas järgmiste organisatsioonidega:

SMIT logo
kaitseressursside ameti logo
Tallinna Linnavalitsus
Tallinna Linnavalitsus
SMIT logo
HarmTex Design

Pilderi OÜ   AN Raamatupidaja    Jenny Kruse   Hiiu Valla Raamatukogu   MTÜ Pärnu Shalomi Abikeskus

Hiiumaa Raamatukogud    Pärnu Kristlik Erakool     Helen & Helena Ilusalong   Tartu Kristlik Põhikool  jt.

Aitan Sinu ettevõttel edu saavutada

Puhume tuule purjedesse!

Teenuste arendamisel ja töötajatele inspireeriva töökeskkonna loomisel on vaja olla leidlik ja loov. Ühiskond meie ümber on pidevas muutumises, seetõttu muutuvad ka klientide harjumused, vajadused ja soovid. Selleks, et olla edukas ettevõtja, on vaja oma kliente hästi tunda, nende vajadusi, soove ja harjumusi mõista, märgata uusi trende ja tegutseda proaktiivselt. Aitan Sul seda teha!

Kuidas luua visiooni

Aitan Sul leida Sinu organisatsiooni tegeliku potentsiaali ja jätta konkurendid selja taha

Visualiseerin klienditeekonna, et märkaksid peidetud ressursse ja näeksid võimalikke tõrkeid ja takistusi

Aitan Sul paremini mõista oma klientide vajadusi, soove ja harjumusi

Aitan Sul tulla uute brändidega turule ja võita klientide tähelepanu

Teen kaasaegseid kodulehti ja loon kvaliteetset ning huvitavat sisu

Innovatsioonimängude abil õpid Sa nägema uusi loovaid lahendusi ja leiad oma organisatsioonis võimalusi, millest Sa enne teadlik ei olnud

Kõigi minu koolitustega kaasneb alati ka personaalne nõustamine antud teemal, mis võimaldab Sul koolitusel õpitu kohe enda organisatsiooni heaks tööle rakendada

MINU OSKUSED

Mulle meeldib viia läbi loovaid ja praktilisi koolitusi ning disainida teenuseid kliendisõbralikumaks. Kirjutan ka blogiartikleid ja kodulehe tekste ning teen kaasaegseid ja mobiilisõbralikke WordPress veebilehti. Tulevikus soovin omandada ka coach´i ja superviisori pädevused.

Minu klientideks on olnud nii ettevõtted kui riigiasutused ja mittetulundusühingud. Teenusedisaini koolitusi olen läbi viinud nii raamatukogutöötajatele kui politseinikele, ilusalongidele kui üliõpilastele, nii väikeettevõtjatele kui kolmanda sektori töötajatele.

  • Kliendikogemuse disain
  • Kliendi rahulolu ja teenuste ligipääsetavus
  • Lahenduskeskne coaching
  • Bränding
  • Meeskonna- ja loovkoolitused
  • Veebilehtede loomine

Aitan Sul arendada nii organisatsiooni kui teenuseid

Teenuste arendamine

Aitan parendada olemasolevaid teenuseid ja arendada välja täiesti uusi, kliendile lisaväärtust loovaid teenuseid.

Kliendikogemuse disain

Aitan klienditeekonna üksipulgi läbi analüüsida ning leida uusi võimalusi, kuidas teenus kliendile veelgi atraktiivsemaks muuta.

Innovatsiooni töötuba

Aitan Sinu meeskonnal avastada uusi võimalusi teenuste arendamiseks ja probleemide lahendamiseks.

Brändikujundus

Aitan Sul tugeva brändi nullist üles ehitada ja väsinud brändi värskenda. 

Kaasaegne koduleht

Loon Sulle mobiilisõbraliku ja hästi läbimõeldud kodulehe, mis aitab Sul oma tooteid ja teenuseid paremini esitleda ning müüa.

Copywriting

Aitan luua huvitavat kodulehe sisu, blogiartikleid, pressiteateid ja reklaamtekste.

Turundustugi

Ilma oskusliku turunduseta ei leia kliendid ka häid teenuseid üles. Aitan Sul sõnastada ettevõtte sõnumid, sihtida neid targalt ja õigetes kanalites. 

Visioonipäev

Iga organisatsioon peab aegajalt oma pilku teritama ja taassõnastama, kuhu areneda soovitakse ning kuidas pärale jõuda. Aitan Sul seda teha.

Konsultatsioonid

Me kõik vajame aegajalt professionaalset kõrvalpilku, mis aitaks märgata võimalusi arenguks ja innovatsiooniks. Pakun Sulle värsket vaadet ja uusi ideid.

Endast

Olen põline pärnakas, abielus ja kolme vahva tütre ema. Lõpetasin 1999. aastal Tartu Ülikooli Pärnu Kolledźi ärijuhtimise ja turismi- ning hotellimajanduse erialal ning 2022. aastal sain Tartu Ülikoolis magistrikraadi teenuste disaini ja juhtimise erialal, uurides oma lõputöös ligipääsetavuse erinevad dimensioone. 2024. aastast olen rahvusvahelise Ericksoni Coaching International väljaõppega PCC (Professional Certified Coach). Erickson coaching on lahenduskeskne ja süsteemne ning pakub laia valikut tööriistu, mis sobivad nii üksikisikute kui meeskondade ja organisatsioonidega töötamiseks. 

1999-2021. aastatel töötasin ja õppisin Inglismaal. Eestisse tagasi tulles aitasin käivitada täiesti uue teenuse Pärnu linnas (esimene riskilaste päevakeskus), mida hakkas rahastama ka Pärnu Linnavalitsus.

Ajakirjanduskogemuse omandasin Raadio 7-s  ajakirjaniku, saatejuhi ja toimetajana töötades ning TV7-s telesaateid juhtides. Väikese ülevaate filmimaailmast sain produtsendina Stuudio Navonas koos reźissöör Jaan Kolbergiga töötades ja dokumentaalfilme tehes.

Oman laialdast kogemust ka projektijuhina, sh rahvusvaheliste meeskondadega töötades ja neid eestvedades.

Lisaks olen töötanud ka haridusvaldkonnas põhikooli õpetajana (inglise keel ja informaatika) ning erakõrgkoolis täiendkoolituste juhina. 2017-2021. aastatel andsin kliendikogemuse ja teenusedisaini ning turundus- ja kommunikatsiooni loenguid Hiiumaa Ametikoolis.

Sotsiaalvaldkonnas olen töötanud mitmete haavatavate sihtgruppidega (pagulased, riskilapsed ja -pered, kodutud, erivajadustega lapsed ja nende vanemad, kasupered, omastehooldajad jt).

2016. aastal lõin oma teenusedisaini ettevõtte ja tõin turule Disainivõtme brändi. Olen koolitaja ja teenusedisainerina saanud aidata paljusid väikeettevõtjaid, avaliku sektori töötajaid turismiettevõtteid, raamatukogusid, mtü-de juhte, ilusalonge jt teenuste arendamisel ja uute teenuste loomisel.

2016. aastal osalesin Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku poolt korraldatud Koosloome programmis, kus aitasin arendada tugiisiku teenust rahvusvahelise kaitse saanud isikutele.

2017. aastal osalesin Eesti Disainikeskuse programmis Disainibuldooser, kus sain disainijuhi assistendina kaasa aidata Mayeri toodete arendamisele.

Oma loomult olen uute asjade algataja, teerajaja ja eestvedaja. Suudan töötada üksinda, kuid armastan töötada meeskonnas. Mulle meeldib õppida ja areneda nii professionaali kui inimesena.

TEISED MINUST

Teised iseloomustavad mind sageli kui loovat ja rõõmsameelset inimest, kellel on and teisi julgustada, innustada ja inspireerida. Oma klientidesse suhtun suure lugupidamise ja hoolivusega ning annan endast alati parima, et kliendile võimalikult palju väärtust luua ning tema probleemidele efektiivseid ja innovaatilisi lahendusi leida.

Agnes Pulk aitas meil nii-öelda kastist välja saada. Ise võid mõelda, et oleme toredad ja lahedad, aga miks see toredus ei jõua alati õigete kliendirühmadeni?

Teenusedisainer aitas meil esile tuua ja sõnastada, mis võiks olla meie toode, milliseid teenusekogumeid saaksime pakkuda ja kellele. Nüüd on ka meie koduleht varasemast sõbralikum.

Risto Tamm

juhatuse liige, MTÜ Jenny Kruse

Meeldis, et oli väga praktiline koolitus. Osalejad said koolitusest konkreetset kasu, lisaks veel individuaalne konsultatsioon pärast koolitust. Veel meeldis, et päevakavast peeti kinni. Agnes suhtles kõigi osalejatega väga soojalt ja julgustavalt. Väga meeldiv kogemus.”

Kaja Sõrmus

MTÜ konsultant/ programmide koordinaator, Hiiumaa Arenduskeskus

“Agnes Pulk tegi minu ettevõttele kodulehe ja aitas brändinguga. Minu arust suurepärane tulemus, mida saab ise vaadata harmtex.ee!”

 

Kadi Härma

ettevõtja, HarmTex Design OÜ

Sinu kliendid on juba ammu suurepärasteks teenusteks valmis. Ära lase neil kauem oodata!

Pin It on Pinterest

Share This