Aitame Sul edu saavutada

Pakume Sulle kõike, mida vajad oma organisatsiooni ja teenuste arendamiseks, kliendi- ja kasutajakogemuse parandamiseks ning tööprotsesside tõhustamiseks.

ALUSTAVALE ETTEVÕTTELE

Pakume Sulle kõike, mida edukaks stardiks vaja läheb – alates brändingust, logost ja veebilehest kuni teenuste arendamise ja kliendikogemuse disainini, supervisiooni ja coachinguni.

TEGUTSEVALE ETTEVÕTTELE

Toetame nii organisatsiooni kui selle teenuste ja protesside igakülgset arengut, aitame Sul luua oma klientidele rohkem lisaväärtust ning tõhustada meeskonnatööd.

Algatame positiivseid muutusi

Aitame Sul oma organisatsiooni eesmärgid ja tegevused strateegiliselt läbi mõelda. Arendame uusi ja olemasolevaid teenuseid kliendi- ja kasutajasõbralikumaks.       Pakume konsulatsioone ja koolitusi ning muudame teenused ja tooted kaunilt nähtavaks.

Teenuste arendamine

Pidev teenuste ja kliendikogemuse arendamine on kaasaja ettevõtluses vältimatu, kui soovid olla edukas ja püsida konkurentsis.

Kliendikogemuse uuringud ja disain

Selleks, et saaksid oma klientidele suuremat väärtuspakkumist luua, on Sul vaja oma kliente hästi tunda. Aitame teada saada, millega Sinu kliendid rahul ei ole või just rahul on. 

Brändikujundus

Aitame Sul luua tugeva ja esindusliku brändi, millega turule tulla või värskendame juba olemasolevat brändi, et konkurentsis klientide tähelepanu paeluda.

Copywriting

Aitame Sinu kodulehele atraktiivset ja hästi läbimõeldud sisu luua – alates kodulehe tekstidest kuni blogiartiklite ja reklaamlauseteni. 

Veebidisain ja -arendus

Loome Sinu vajadustele vastava professionaalse ja kasutajasõbraliku veebilehe või kaasajastame juba olemasoleva koduehe.

Kujundustööd ja teenuste/toodete fotod

Ettevõtte visuaalne identiteet peab olema ühtselt ja kaunilt kujundatud. Teeme kõike alates logodest ja pakenditest kuni reklaamide ja toodete/teenuste  fotodeni.

Turundustugi

Ilma oskusliku turunduseta ei leia kliendid ka häid teenuseid üles. Seepärast on turundus väga tähtis. Aitame sõnastada ettevõtte sõnumid, sihime neid targalt ja õigetes kanalites.

Koolitused

Meie koolitused on mõeldud organisatsioonidele, kes soovivad oma teenuseid efektiivsemaks, innovaatilisemaks ja kasutajasõbralikumaks muuta ning parandada meeskonnatööd.

Konsultatsioonid

Me kõik vajame aegajalt kõrvalpilku, mis aitaks märgata võimalusi arenguks ja innovatsiooniks.

Kuidas me töötame?

Meie missiooniks on aidata ettevõtetel ja organisatsioonidel vältida olukorda, kus läbimõtlemata või halvasti korraldatud teenuste tõttu kaotatakse nii kliente kui kasumit. Aitame leida uusi ja loovaid võimalusi oma äri kasvatamiseks, teenuste kvaliteedi ja efektiivsuse tõstmiseks ning klientide ja töötajate rahulolu suurendamiseks.

Meie töö tulemusena saad Sa juhina teadlikumaks oma klientide ja Sinu ettevõttega seotud  huvigruppide  vajadustest ning soovidest ja suudad pakkuda teenuseid, mis on originaalsed, innovatiivsed, efektiivsed, tulutoovad ja hoolivad.

Vastavalt ettevõtte soovile viime organisatsioonis läbi töötubasid ja koolitusi, kliendiuuringuid ja arendusprojekte. Kaardistame klienditeekonna ja tuvastame tõrked, mis arengut pidurdavad. Soovi korral viime läbi disainiauditi. Pikema koostöö tulemusena aitame välja arendada täiesti uued teenused.

Kliendid soovitavad meid

Klientide rahulolu on meie suurim innustaja. Siin on väike valik meie klientide tagasisidet ja arvamusi meiega koostöö kohta.

Põhiline kasu, mis meil koostööst Disainivõtme teenusedisaineriga tõusis, oli see, et Agnes Pulk aitas meil nii-öelda kastist välja saada. Ise võid mõelda, et oleme toredad ja lahedad, aga miks see toredus ei jõua alati õigete kliendirühmadeni? Teenusedisainer aitas meil esile tuua ja sõnastada, mis võiks olla meie toode, milliseid teenusekogumeid saaksime pakkuda ja kellele.

Nüüd on meie koduleht varasemast sõbralikum ning pakkumine ja tarbimine juba toimib, sest lasteaiad on meid üles leidnud ja käivad laevaekskursioonidel. ”

Risto Tamm

juhatuse liige, MTÜ Jenny Kruse

Valik meie tehtud töödest

Jenny Kruse laevateenuste arendamine
agnes pulk
hea teenus

Meie väärtused ja veendumused

Pühendumine

Teeme oma tööd pühendumuse ja kirega, soovides alati anda oma parima, olla tuntud usaldusväärsuse ja kõrge kvaliteedi poolest. Meil on siiras soovi muuta maailm paremaks, hoolivamaks, ausamaks.

Empaatia

Oleme tähelepanelikud ja empaatilised teenuse kasutajate vajaduste, soovide ja eelistuste hindamisel ning teenusepakkujate soovide ja võimalustega arevastamisel. 

Avatus

Oleme avatud uutele väljakutsetele ja keerulistele probleemidele lahenduste leidmisele. Innovatsioon ja uute tehnoloogiate kasutamine on kaasaegsete teenuste arendamisel meie jaoks olulised märksõnad.

Rõõm

Soovime, et meiega koostöö oleks meeldiv ja rõõmus kogemus. Püüame disainida teeuseid nii, et seal oleks kasutajate jaoks alati mingi positiivse üllatuse ja rõõmu moment sees.

Loovus

Raskused ja takistused on alati võimalused arenemiseks. Julgustame organisatsioone oma klientide probleeme loovalt lahendama ning pakume ka ise loovkoolitusi, mis aitavad meeskondadel paremini koostööd teha, oma mõttemustritega nö kastist välja saada ja innovaatilisemaid lahendusi leida. 

Sinu edule pühendunud meeskond

Meie sooviks on Sinu meeskonda inspireerida ja innustada, motiveerida ja julgustada. Läheneme probleemidele värske pilguga ning leiame uusi loovaid lahendusi.

Joel Pulk

Joel Pulk

Koolitaja, coach, superviisor

info@disainivoti.ee

Agnes Pulk

Agnes Pulk

Teenusedisainer, koolitaja, ekspert

agnes@disainivoti.ee

Kirjuta meile, kuidas saame Sulle

kasulikud olla!

aLUSTAME KOOSTÖÖD!

Soovime olla Sinu strateegiliseks partneriks teenuste ja organisatsiooni arendamisel. Oleme täielikult oma klientide edule ja konkurentsivõime tõstmisele pühendunud  professionaalne meeskond. Aitame Sul avada uusi uksi arenguks, kasvuks ja innovatsiooniks. 

Pin It on Pinterest

Share This