Kuidas luua visiooni, millesse teised tahavad panustada?

21. august 2020, Pärnu (Tervise Paradiis)

Kuidas luua visiooni

Tööriistad haridusjuhtidele

Kas oled parajasti uuendamas kooli arengukava? Asusid hiljuti uues koolis juhina tööle? Või soovid lihtsalt omandada efektiivseid muutuste juhtimise ja innovatsiooni eestvedamisi oskuseid ning tööriistu?

Sellisel juhul on meie koolitus just Sinule mõeldud!

visioonikoolitus

Missiooni, visiooni ja väärtuste sõnastamine

Saad teada, miks on muutuste ja innovatsiooni juhtimises oskuslik visiooni sõnastamine nii tähtis ning kuidas õiged väärtused aitavad Sul oma visiooni paremini ellu viia.

Konkreetsed tööriistad ja loovmeetodid

Anname Sulle konkreetsed tööriistad ja loovharjutused, mis aitavad Sul oma organisatsioonis erinevaid sidusgruppe paremini kaasata ja kooli arengusse rohkem panustama panna.

eestvedamise meistrikursus haridusjuhtidele

Inspireerivad kogemuslood

Toome Sinuni inspireerivad intervjuud erinevate ettevõtjate, koolijuhtide ja sportlastega, kes räägivad ausalt nii oma edust kui läbikukkumistest.

Inspireerivad

kõnelejad

Muutuste juhtimise ja innovatsiooni eestvedamise meistrikursus on välja töötatud haridusjuhtide vajadusi ning koolijuhi kompetentsimudelit silmas pidades. Lisaks väga praktilistele innovatsiooni ja muutuste juhtimise tööriistadele toome kogu kursuse vältel Sinuni ka edukate ettevõtjate, innovaatiliste koolijuhtide ning visade sportlaste inspireerivad ja ausad kogemuslood organisatsiooni, meeskondade ja enese juhtimisest. Tule ja saa oma tööks vajalikku uut sädet ning värsket vaatenurka!

Hendrik Agur

Hendrik Agur

innovaatiline koolijuht

Eestvedamine nõuab autentsust.

Elari Tamm

ettevõtja, coach, mentor

Joel pulk

Joel Pulk

haridusvaldkonna koolitaja

agnes pulk

Agnes Pulk

teenusedisainer, koolitaja

Hind & Registreerimine

Muutuste juhtimise ja innovatsiooni eestvedamise meistrikursus on üles ehitatud tervikprogrammina, kuid pakume võimalust osaleda ka Sulle sobivatel üksikutel koolituspäevadel.

Hind sisaldab mitmekäigulist lõunasööki, kohvipause ja materjale. Tervel meistrikursusel osalejatele on meil ka väike kingitus.

Registreeri koolitusele!

Tänapäeval on juhi üks tähtsamaid kompetentse oskus muutusi juhtida. On selge, et muutuvas maailmas ei saa vanamoodi jätkata. Uutmoodi jätkamine nõuab aga lisaks julgusele ka praktilisi oskusi. Ära lase käest võimalust saada paremaks koolijuhiks! 

Võta meiega ühendust!

Pin It on Pinterest

Share This