Läbirääkimiste kunst & empaatia

24. september 2020, Pärnu (Viiking Spa Hotell)

eestvedamine

Tööriistad haridusjuhtidele

Igal koolijuhil on vaja aegajalt pidada olulisi läbirääkimisi – küsida eelarvesse raha juurde, leida projektidele vabatahtlikke koostööpartnereid või pidada keerulisi töövestlusi. Koolitusel saad teada, mis on läbirääkimiste “võluvits”, kuidas kaasahaarav visioon Sind läbirääkimistel aitab ning milline läbirääkimiste stiil just Sulle kõige rohkem sobib?  Lisaks õpid oma kooli vajadusi 3 minuti jooksul nii soravalt ja veenvalt esitlema, et investorite, toetajate, partnerite või vabatahtlike kaasamine kooli arengusse muutub Sinu jaoks lihtsamast lihtsamaks.

visioonikoolitus

Kogu tõde läbirääkimistest

Saad teada kõike, mida edukaks läbirääkimiseks vaja läheb: millist läbirääkimisstiili valida, kuidas mõjutab organisatsiooni visioon läbirääkimiste tulemust, kuidas oma kõne üles ehitada ning kuidas astuda vastaspoole kingadesse, et jõuda Sinule sobivaima tulemuseni. 

Konkreetsed tööriistad ja loovmeetodid

Anname Sulle konkreetsed tööriistad, mis aitavad Sul saada paremaks läbirääkijaks nii rahastajate leidmisel, eelarvete ja visiooni kaitsmisel kui meeskonna motiveerimisel.

Koolitus oli praktiline, näitlik, ilma tühise jututa. Tempo oli rahulik ja meeldiv. Koolitajad täiendasid teineteist, olid empaatilised ja osavõtlikud, õhkkond soe.

eestvedamise meistrikursus haridusjuhtidele

Inspireerivad kogemuslood

Toome Sinuni inspireerivad intervjuud erinevate ettevõtjate, koolijuhtide ja sportlastega, kes räägivad ausalt nii oma edust kui läbikukkumistest. Sel korral jagab oma lugu erakõrgkooli rektor dr Einike Pilli.

Inspireerivad

kõnelejad

Muutuste juhtimise ja innovatsiooni eestvedamise meistrikursus on välja töötatud haridusjuhtide vajadusi ning koolijuhi kompetentsimudelit silmas pidades. Lisaks väga praktilistele innovatsiooni ja muutuste juhtimise tööriistadele toome kogu kursuse vältel Sinuni ka edukate ettevõtjate, innovaatiliste koolijuhtide ning visade sportlaste inspireerivad ja ausad kogemuslood organisatsiooni, meeskondade ja enese juhtimisest. Tule ja saa oma tööks vajalikku uut sädet ning värsket vaatenurka!

einike pilli- kus rektor

dr Einike Pilli

Kõrgema Usuteadusliku Seminari rektor, ettevõtja ja koolitaja

Joel Pulk - haridusvaldkonna koolitaja

Joel Pulk

haridusvaldkonna koolitaja

agnes pulk

Agnes Pulk

teenusedisainer, koolitaja

Õhkkond oli hea, koolitajad sõbralikud ja rahulikud, lõid hea koostöö. Ma ei ole enne käinud koolitusel, mida teeb abikaasadest paar, päris huvitav ja muljetavaldav. 

Kogu koolitus oli praktiline, lihtsasti jälgitav ja mõistetav. Rohkelt kogemuste jagamist ja arutelu.

Hind & Registreerimine

Muutuste juhtimise ja innovatsiooni eestvedamise meistrikursus on üles ehitatud tervikprogrammina, kuid pakume Sulle võimalust osaleda ka üksikutel koolituspäevadel.

Hind sisaldab mitmekäigulist lõunasööki, kohvipause ja materjale. Tervel meistrikursusel osalejatele on meil ka väike kingitus.

Registreeri koolitusele!

Tänapäeval on juhi üks tähtsamaid kompetentse oskus muutusi juhtida. On selge, et muutuvas maailmas ei saa vanamoodi jätkata. Uutmoodi jätkamine nõuab aga lisaks julgusele ka praktilisi oskusi. Ära lase käest võimalust saada paremaks koolijuhiks! 

Võta meiega ühendust!

Pin It on Pinterest

Share This