Teenusedisain

Sound control works

Bränding/ veebileht/ copywriting/ turundustugi

Tugev bränd saab alguse ettevõtte sissemise identiteedi, kliendigruppide ja väärtuspakkumise sõnastamisest. Sellele toetuvad nii brändi visuaal kui ka brändi hääl. Meeldejääv bränd on see, mis oskab kliendiga emotsionaalset sidet luua ning köitvalt oma lugu jutustada.

Hästi läbimõeldud visuaal

Brändi loomisel aitasime ettevõttel põhjalikult läbi mõelda, kes on nende sihtklient, mis on ettevõtte visioon ja missioon ning lähiaastate eesmärgid ning mil moel nad oma kliente kõnetada soovivad.

Meie disainer kujundas ettevõttele huvitavad visiitkaardid ja dokumendiblaneketid, mida ärisuhtluses kasutada saab.

Selge arusaam kliendist ja tema vajadustest

Koostöö tulemusena valmis põhjalik brändiraamat koos persoonade, sõnastatud väärtuspakkumise ja brändi väärtustega. Kõik see on ettevõttel abiks ka uute töötajate värbamisel, et kiiresti hea ülevaade anda, millega ettevõte tegeleb, kellele on teenused suunatud ning kuidas ettevõte neid kõnetada soovib. 

Mobiilisõbralik ja kaasaegne veebileht

Kaasaegne ja värske välimusega koduleht on tänapäeval asendamatu tähtsusega. Koduleht peab tekitama kliendis usaldust ning olema lihtne ja mugav kasutada. Sisuliselt teeb üks hea koduleht ära nii müügiesindaja kui sekretäri töö, aidates kliendil kiiresti leida vastused oma küsimustele ja rahuldustpakkuvad lahendused oma vajadustele. Selleks, et kodulehe tekstid oleksid hästi läbimõeldud ja suunaksid klienti nö tegudele, aitasime ettevõtet ka sisuloome ehk copywritinguga

Reklaamvoldikud ja ajalehe- ning FB reklaamid

Kujundasime ettevõttele ka atraktiivsed ja selge sõnumiga reklaamvoldikud ning reklaambännerid, mida ajalehes või sotsiaalmeedias kasutada. 

Kui soovid samuti oma teenuseid arendada, siis
aLUSTAME KOOSTÖÖD!

Oleme oma klientide edule ja konkurentsivõime tõstmisele pühendunud  professionaalne meeskond. Aitame Sul avada uusi uksi arenguks, kasvuks ja innovatsiooniks. 

Kui soovid meid koolitama või teenuseid arendama kutsuda või tahaksid enne koostöö alustamist meie oskuste ja kogemuste kohta rohkem infot saada, siis kirjuta meile. Oleme meelsasti Sulle kasulikud!

Pin It on Pinterest