Vaimustumise & vaimustamise kunst juhi töös

22. oktoober 2020, Pärnu (Hotell Pärnu), 10:00-16:00. 

Hind: 105.-/osaleja 

teenuste arendamine

Iga koolijuht seisab aegajalt silmitsi väsimuse ja tüdimusega oma töös.
Samasuguseid tundeid võivad kogeda ka tema alluvad.
Kuidas leida endas taas üles kirge ja eesmärke, mille suunas liikuda? Kuidas inspireerida ja innustada oma meeskonda rasketel aegadel? Miks hea juht ei pea alati olema ekstravert? Miks on edasisidestamine tagasisidest efektiivsem ning kuidas seda kasutada?  Sellest kõigest räägivad Sulle koolitajad Agnes Pulk ja Joel Pulk

Sel korral on külalisesinejaks Haridus- ja teadusministeeriumi asekantsler ning Eesti haridusteadlane Kristi Vinter-Nemvalts, kes jagab oma kogemusi tippjuhina ning vastab osalejate küsimustele. Muuhulgas saate teada, mida lubab meile haridusstrateegia 2035 ning kes vastutab Eestis haridusteenuse disaini eest?

einike pilli- kus rektor

dr Kristi Vinter-Nemvalts

Haridus- ja Teadusministeeriumi asekantsler, haridusteadlane

Joel pulk

Joel Pulk

haridusvaldkonna koolitaja

agnes pulk

Agnes Pulk

teenusedisainer, koolitaja

Õhkkond oli hea, koolitajad sõbralikud ja rahulikud, lõid hea koostöö. Ma ei ole enne käinud koolitusel, mida teeb abikaasadest paar, päris huvitav ja muljetavaldav. 

Koolitus oli praktiline, näitlik, ilma tühise jututa. Tempo oli rahulik ja meeldiv. Koolitajad täiendasid teineteist, olid empaatilised ja osavõtlikud, õhkkond soe.

Inspireerivad intervjuud, näited haridusvaldkonnast, rõhuasetused ja teemade valik on haridusjuhtidele igati sobiv.

Tööriistad haridusjuhtidele

Tänapäeval e hinnata juhi tööd ainult tulemuste põhjal, vaid sama oluline on ka see, kuidas juht suudab ja oskab oma meeskondi hoida, neid innustada ja inspireerida. 

Estonian Business School Group´i president Madis Habakuk on öelnud raamatus “Juhtimise võlu ja valu”: “Mulle ei meeldi leiged juhid. Kui juht on leige, siis ajapikku muutuvad selleks alluvad, kogu asutus tardub ja läheb allamäge.”

Antud koolitusmoodulis tegelemegi sellega, kuidas taasleida kirge oma töös ning kuidas oskuslikumalt inspireerida ka teisi.  

Anname Sulle koolitusel konkreetsed tööriistad, mis aitavad Sul tegeleda juhina enesearenguga, aga ka arendada ja innustada oma meeskonnaliikmeid ning alluvaid.

Meie koolitused on juhtide poolt väga hinnatud ning pälvivad alati 100% positiivse soovitusindeksi.

Konkreetsed tööriistad ja loovmeetodid

Anname Sulle konkreetsed tööriistad, mis aitavad Sul saada paremaks meeskonna motiveerijaks ja innustajaks ning targemaks enesearengu juhtijaks.

eestvedamise meistrikursus haridusjuhtidele

Inspireerivad kogemuslood

Toome Sinuni inspireerivad intervjuud erinevate ettevõtjate, koolijuhtide ja sportlastega, kes räägivad ausalt nii oma edust kui läbikukkumistest. Sel korral jagab oma kogemusi tippjuhina Haridus- ja Teadusministeeriumi asekantsler Kristi Vinter-Nemvalts.

Koolitajad on ettevalmistunud, kerkivatele küsimustele ja mitte alati teemas püsivatele küsimustele annavad ammendavaid vastuseid ja suudavad siduda teemaga. Minule meeldis, et Agnes tõi välja ka inglise keelsed terminid ja lugemissoovitused.

Koolitus ärgitas mõtlema. Teemade käsitlused saime praktiliselt läbi teha.  Koolitajate oma kogemus räägib ja kõnetab, on seotud tõenduspõhiste näidetega.

Kogu koolitus oli praktiline, lihtsasti jälgitav ja mõistetav. Rohkelt kogemuste jagamist ja arutelu.

Hind & Registreerimine

Muutuste juhtimise ja innovatsiooni eestvedamise meistrikursus on üles ehitatud tervikprogrammina, kuid pakume Sulle võimalust osaleda ka üksikutel koolituspäevadel.

Hind sisaldab mitmekäigulist lõunasööki, kohvipause ja materjale. Tervel meistrikursusel osalejatele on meil ka väike kingitus.

Registreeri koolitusele!

Tänapäeval on juhi üks tähtsamaid kompetentse oskus muutusi juhtida. On selge, et muutuvas maailmas ei saa vanamoodi jätkata. Uutmoodi jätkamine nõuab aga lisaks julgusele ka praktilisi oskusi. Ära lase käest võimalust saada paremaks koolijuhiks! 

Võta meiega ühendust!

Pin It on Pinterest

Share This