Ärimudeli disain

Elly kodumajutus

Elly Karjam on imeline naine Kihnu saarelt, kes valmistab võrratult lõhnavaid ja kauni kujuga käsitööseepe, maitsvat ökojäätist, teeb giidituure ja võtab vastu külalisi oma kodumajutuses. Ja seda kõike oma põhitöö kõrvalt. Aitasime tal oma ärimudeli läbi analüüsida ning märgata veel kasutamata ressursse ja võimalusi. 

Koostöö aeg

2017. a, Kihnu

Teenused

Ärimudeli disain

Aitasime Ellyl oma teenused ja ärimudeli visualiseerida. Selle tulemusena tekkis tervikpilt ning selge arusaam, millised teenused on kõige kasumlikumad ja millised mitte ning millistele kliendigruppidele oma turundussõnum suunata. 

Ärimudeli ja teenuste analüüsi tulemusena selgus, et ettevõttele tuleks kasuks, kui lisaks FB kontole oleks ka korralik koduleht, kust kliendid saavad kõik vajaliku info hõlpsalt kätte. 

Vaata ka meie teisi projekte

Kui soovid oma ärimudelit analüüsida, siis
aLUSTAME KOOSTÖÖD!

Oleme oma klientide edule ja konkurentsivõime tõstmisele pühendunud  professionaalne meeskond. Aitame Sul avada uusi uksi arenguks, kasvuks ja innovatsiooniks. Kui soovid meid koolitama või teenuseid arendama kutsuda, siis kirjuta meile. Oleme meelsasti Sulle kasulikud!

Pin It on Pinterest