Veebileht/ copywriting/ turundustugi

Erakonna koduleht

Enne valimisi on igal erakonnal ja poliitilisel kandidaadil vaja silma paista ja oma valijatega suhelda. EKRE Läänemaa piirkond otsustas selleks kasutada spetsiaalselt poliitilise platvormi jaoks disainitud kodulehte.

Koostöö aeg

2018.-2019. a

Teenused

Veebileht/ Copywriting/ Turundustugi

Piirkondlik koduleht annab kandidaatidele suurepärase võimaluse oma mõtteid ja vaateid laiemale valijaskonnale tutvustada, kaasata valijaid erakonna tegevustesse ning jagada infot ürituste ja sündmuste kohta.

Oluline osa kodulehest on selle sisu. See kehtib ka poliitilise platvormiga kodulehtede puhul. Selleks, et lugejatel tekiks soov postitusi jagada, peavad need olema oskuslikult ja huvitavalt kirjutatud, tähtsad märksõnad on inimlikkus ja emotsionaalsus. Aitasime luua sisutekste ja intervjuusid kandidaatidega, mida on kerge ja huvitav lugeda ning lihtne oma sõpradega sotsiaalmeedias jagada. 

Vaata ka teisi projekte

Kui soovid, et valijad Sind kergemini üles leiaksid, siis
aLUSTAME KOOSTÖÖD!

Oleme oma klientide edule ja konkurentsivõime tõstmisele pühendunud  professionaalne meeskond. Aitame Sul luua mobiilisõbraliku ja hästi läbimõeldud kodulehe, mis võimaldab Sul kiiresti laiemale valijaskonnale oma mõtteid ja poliitilisi vaateid tutvustada. Soliidne koduleht on ka suurepärane turundusressurss, kui soovid oma postitusi sotsiaalmeedias jagada.

Alustame koostööd juba täna ja loome Sulle asjaliku ning soliidse kodulehe, sest uued valimised pole enam kaugel! 

Pin It on Pinterest