Teenusedisain/ Bränding/ Veebilehtede loomine/ turundus/ ärimudeli disain

Koolitused

Väikeettevõtjatele on toimunud erinevad koolitused teenuste arendamise, brändingu, ärimudeli kavandamise, digiturunduse ja klientide leidmise ning hoidmise teemadel. 

Aeg

2017- 2020. a
Pärnu, Kihnu, Hiiumaa

Kliendid

Turismiettevõtjad, loomeettevõtjad, tootmisettevõtjad, MTÜ-de juhid, haridustöötajad, raamatukogutöötajad,  uusi teenuseid käivitavad ettevõtjad.

Kuna tegemist oli alustava ettevõttega, tellis ettevõtte juht meilt kõigepealt brändingu teenuse, mille käigus sõnastasime ettevõtte väärtused, visiooni, missiooni ja eesmärgid ning sihtkliendid ja väärtuspakkumise. Kui organisatsiooni sisemine identiteet oli loodud, sai hakata tegelema välise identiteediga: logod, kujundus, koduleht.

Oluline osa kodulehest on selle sisu. Lõime tekstid, mis on selged, hästi läbimõeldud ja klienti ostuotsuse poole suunavad. Lisaks pakkusime ettevõttele turundustuge ja kirjutasime blogiartikleid. Ettevõte jäi meie teenustega rahule ning on tänaseks meilt juba ka uue kodulehe tellinud.

Vaata ka teisi projekte

Kui hindad kvaliteeti, siis
aLUSTAME KOOSTÖÖD!

Oleme oma klientide edule ja konkurentsivõime tõstmisele pühendunud  professionaalne meeskond. Aitame Sul avada uusi uksi arenguks, kasvuks ja innovatsiooniks. Kui soovid meid koolitama või teenuseid arendama kutsuda, siis kirjuta meile. Oleme meelsasti Sulle kasulikud!

Pin It on Pinterest