Teenuste arendus/ Veebileht/ turundustugi

Mtü Jenny Kruse

Sõnastasime meeskonnaga organisatsiooni eesmärgid, visiooni ja missiooni ning määratlesime peamised teenuste sihtgrupid. Arendasime välja uued tasulised teenused laeva ülalpidamiskulude toetamiseks ning aitasime kaasa organisatsiooni visuaalse identiteedi loomisele ja turundusele (uus koduleht, sotsiaalmeedia kanalite aktiivne kasutamine turunduses, meiliturundus).

Koostöö aeg

2016-2017. a., Pärnu

Teenused

Teenuste arendamine/ Veebileht/ Copywriting/ Turundustugi

Selleks, et laev lihtsalt niisama kai ääres ei seisaks, arendasime välja toredad laevaeksursioonid lastele. Kapten pani vormi selga ja tutvustas lastele laeva, pakkusime ka väikest näksi, võimalust meisterdada või joonistada ja tegime vahvaid pilte.

Lisaks laeva ekskursioonidele hakkas organisatsioon pakkuma ka romantilisi päikeseloojangu merereise, hommikusööki laevalael, fotosessioonide korraldamist ja sünnipäevade tähistamist laeval. Seisvat laeva renditi lavana etendusteks või kontserdiks. Koostööd tehti ka Pärnu suviste sündmustega nagu lastekaitsepäev, Hansapäevad, Grillfestival, Muinastulede öö, mille raames korraldati laevareise kaunile Pärnu lahele. Lisaks toimusid pikemad merereisid gruppidele Kihnu, Hiiumaale, Aegnale, Naissaarele, Tallinna ja Pärnu lahele.

Meie koostöö tulemusena sündis kaunis ja värske välimusega kodulehekülg, mida on mugav ka mobiilis ja tahvelarvutis jälgida. Oluline osa kodulehest on selle sisu. Lõime sisutekstid ning blogiartiklid, mis on selged, hästi läbimõeldud ja lugeja jaoks huvitavad. 

Vaata ka meie teisi projekte

Kui hindad kvaliteeti, siis
aLUSTAME KOOSTÖÖD!

Oleme oma klientide edule ja konkurentsivõime tõstmisele pühendunud  professionaalne meeskond. Aitame Sul avada uusi uksi arenguks, kasvuks ja innovatsiooniks. Kui soovid meid koolitama või teenuseid arendama kutsuda, siis kirjuta meile. Oleme meelsasti Sulle kasulikud!

Pin It on Pinterest