Tegutsevale ettevõttele

Loome rohkem väärtust

Ettevõtted, kes on turul juba mõnda aega tegutsenud jõuavad varem või hiljem punkti, kus midagi nagu väga valesti pole, kuid ometi on tunne, et arengul oleks nagu lagi ees ja midagi peaks tegema teisiti. Kuid mida? 

Meie inspireerivad disainerid ja koolitajad aitavadki Sul selle välja selgitada. Toetame nii organisatsiooni kui selle teenuste ja protesside igakülgset arengut, aitame Sul luua oma klientidele rohkem lisaväärtust ning tõhustada meeskonnatööd.

Teenuste arendamine

Pidev teenuste ja kliendikogemuse arendamine on kaasaja ettevõtluses vältimatu, kui soovid olla edukas ja püsida konkurentsis.

Kliendikogemuse uuringud ja disain

Selleks, et saaksid oma klientidele suuremat väärtuspakkumist luua, on Sul vaja oma kliente hästi tunda. Aitame teada saada, millega Sinu kliendid rahul ei ole või just rahul on. 

Brändikujundus

Aitame Sul luua tugeva ja esindusliku brändi, millega turule tulla või värskendame juba olemasolevat brändi, et konkurentsis klientide tähelepanu paeluda.

Copywriting

Aitame Sinu kodulehele atraktiivset ja hästi läbimõeldud sisu luua – alates kodulehe tekstidest kuni blogiartiklite ja reklaamlauseteni. 

Veebidisain ja -arendus

Loome Sinu vajadustele vastava professionaalse ja kasutajasõbraliku veebilehe või kaasajastame juba olemasoleva koduehe.

Kujundustööd ja teenuste/toodete fotod

Ettevõtte visuaalne identiteet peab olema ühtselt ja kaunilt kujundatud. Teeme kõike alates logodest ja pakenditest kuni reklaamide ja toodete/teenuste  fotodeni. 

Turundustugi

Ilma oskusliku turunduseta ei leia kliendid ka häid teenuseid üles. Seepärast on turundus väga tähtis. Aitame sõnastada ettevõtte sõnumid, sihime neid targalt ja õigetes kanalites.

Koolitused

Meie koolitused on mõeldud organisatsioonidele, kes soovivad oma teenuseid efektiivsemaks, innovaatilisemaks ja kasutajasõbralikumaks muuta ning parandada meeskonnatööd.

Konsultatsioonid

Me kõik vajame aegajalt kõrvalpilku, mis aitaks märgata võimalusi arenguks ja innovatsiooniks.

Vaata meie tehtud töid

Ettevõtte arenguprogramm

Arenguprogramm on mõeldud väikestele ja keskmistele ettevõtetele, kes on turul juba mõnda aega tegutsenud ning jõudnud punkti, kus midagi nagu väga valesti pole, kuid on tunnetus, et arengul on lagi ees ja midagi võiks teha teisiti.

See on erakordne võimalus ettevõtjatele, kes tahavad jõuda oma ettevõtluses uuele tasemele ja on nõus selleks panustama oma ressurssi (aega ja raha) ning pühenduma oma ettevõtte arendamisse ja parema väärtuspakkumise loomisesse.

Professionaalne teenusedisainer uurib põhjalikult sinu ettevõtet, kliente ja konkurente ning aitab koostöös sinuga leida sulle parima võimaliku lahenduse väljakutsele, millega sinu ettevõte silmitsi seisab.

arenguprogramm

Meiega koostöö on Sulle kasulik, sest…

Aitame Sul oma organisatsiooni eesmärgid ja tegevused strateegiliselt läbi mõelda 

Näed oma ettevõtet professionaalse kõrvalpilguga 

Oskad luua seoseid tegevuste ja tulemuste vahel

Mõistad paremini oma kliente ja nende vajadusi ning suudad neile rohkem väärtust luua 

Saad koolitatud töötajad, kes oskavad märgata loovaid lahendusi ja pakuvad klientidele suurepärast teenust. 

Oskad kõiki oma ressursse efektiivsemalt kasumi teenimisse rakendada

KUTSU MEID KOOLITAMA

Koolitustel saad osa teenusedisaini parimatest praktikatest, kasulikest ärinippidest ja oled kursis uute trendidega valdkonnas. Lisaks näed oma kolleege teise pilguga ja avastad neis uusi külgi ja võimeid.

Oleme Sinu edule pühendunud

Meie sooviks on Sinu meeskonda inspireerida ja innustada, motiveerida ja julgustada. Läheneme probleemidele värske pilguga ning leiame uusi loovaid lahendusi.

Agnes Pulk

Agnes Pulk

Teenusedisainer, koolitaja

Terje Võrk

Terje Võrk

Teenusedisainer, koolitaja

info@disainivoti.ee

Marjana Luist

Marjana Luist

teenusedisainer, koolitaja

info@disainivoti.ee

Kui väärtustad uusi teadmisi ja arengut, siis
alustame koostööd!

Aitame Sul näha uusi vaatenurki ning avada uksi arenguks, kasvuks ja innovatsiooniks. Kui soovid meid koolitama või teenuseid arendama kutsuda, siis kirjuta meile julgelt.

Pin It on Pinterest

Share This