Alustavale ettevõttele

Lükkame hoo sisse

Iga alustav ettevõtja vajab häid nõuandeid ja toetust, et uute teenuste ja toodetega edukalt turule tulla ja klientidele silma jääda.

Meie meeskond suudab Sulle pakkuda kõike, mida edukaks stardiks vaja läheb – alates brändingust, logost ja veebilehest kuni teenuste arendamise ja kliendikogemuse disainini, supervisiooni ja coachinguni. Toetame nii Sinu kui ettevõtte arengut!

Mentorprogramm

Pakume Sulle professionaalset kõrvalpilku, mis aitab teenuseid ja protsesse terviklikult analüüsida ja arendada. Jagame oma kogemusi ja häid nõuandeid, kuidas oma äritegevust paremini planeerida ja klientidele rohkem väärtust luua. 

Kliendikogemuse disain

Aitame Sul pakkuda oma suurepärast klientidele kogemust, mis tõstab Sind konkurentidest kõrgemale. Õpid kliendi teekonda teadlikult ja oskuslikult planeerima.

Brändikujundus

Aitame Sul luua tugeva ja esindusliku brändi, millega turule tulla ja tihedas konkurentsis klientide tähelepanu paeluda.

Copywriting

Aitame Sinu kodulehele atraktiivset ja hästi läbimõeldud sisu luua – alates kodulehe tekstidest kuni blogiartiklite ja reklaamlauseteni. 

Veebidisain ja -arendus

Loome Sinu vajadustele vastava professionaalse ja kasutajasõbraliku veebilehe või kaasajastame juba olemasoleva koduehe.

Kujundustööd ja teenuste/toodete fotod

Ettevõtte visuaalne identiteet peab olema ühtselt ja kaunilt kujundatud. Teeme kõike alates logodest ja pakenditest kuni reklaamide ja toodete/teenuste  fotodeni. 

Turundustugi

Ilma oskusliku turunduseta ei leia kliendid ka häid teenuseid üles. Seepärast on turundus väga tähtis. Aitame sõnastada ettevõtte sõnumid, sihime neid targalt ja õigetes kanalites.

Koolitused

Meie koolitused on mõeldud organisatsioonidele, kes soovivad oma teenuseid efektiivsemaks, innovaatilisemaks ja kasutajasõbralikumaks muuta ning parandada meeskonnatööd.

Konsultatsioonid

Me kõik vajame aegajalt kõrvalpilku, mis aitaks märgata võimalusi arenguks ja innovatsiooniks.

Vaata meie tehtud töid

Mentorprogramm

Ettevõtte alustamine või uue teenusega turule tulemine on nagu uue pusle kokku panemine. See võib olla segadust tekitav, kärsituks tegev või lootusetuna näiv tegevus. Kuid see võib olla ka inspireeriv, põnev ja haarav teekond, kui saad seda kellegagi koos kõndida. Disainivõtme meeskond on valmis Sinu kõrval käima ja aitama Sul kõik “tükid” õigesti kokku panna.

Meie mentorprogramm on välja töötatud just alustavaid ettevõtteid silmas pidades. Pakume Sulle professionaalset kõrvalpilku, mis aitab teenuseid ja protsesse terviklikult analüüsida ja arendada. Jagame oma kogemusi ja häid nõuandeid, kuidas oma äritegevust paremini planeerida ja klientidele rohkem väärtust luua. 

mentorprogramm

 

Meiega koostöö on Sulle kasulik, sest…

Aitame Sul oma organisatsiooni eesmärgid ja tegevused strateegiliselt läbi mõelda 

Aitame Sul näha uusi võimalusi klientide arvu kasvatamiseks

Anname nõu leidlikeks turundustegevusteks

Mõistad paremini oma kliente ja nende vajadusi ning suudad neile parema väärtuspakkumise teha. 

Koolitame Sinu meeskonna leidma probleemidele loovaid lahendusi ja pakkuma klientidele suurepärast teenust.

Oskad märgata kõiki oma ressursse ning neid efektiivsemalt kasumi teenimisse rakendada

KUTSU MEID KOOLITAMA

Koolitustel saad osa teenusedisaini parimatest praktikatest, kasulikest ärinippidest ja oled kursis uute trendidega valdkonnas. Lisaks näed oma kolleege teise pilguga ja avastad neis uusi külgi ja võimeid.

Oleme Sinu edule pühendunud

Meie sooviks on Sinu meeskonda inspireerida ja innustada, motiveerida ja julgustada. Läheneme probleemidele värske pilguga ning leiame uusi loovaid lahendusi.

Agnes Pulk

Agnes Pulk

Teenusedisainer, koolitaja

agnes@disainivoti.ee

+372 56 601 401

Terje Võrk

Terje Võrk

Teenusedisainer, koolitaja

terje@disainivoti.ee

Marjana Luist

Marjana Luist

teenusedisainer, koolitaja

marjana@disainivoti.ee

Kui soovid oma etttevõttele suuremat hoogu, siis
alustame koostööd!

Aitame Sul näha uusi vaatenurki ning avada uksi arenguks, kasvuks ja innovatsiooniks. Kui soovid meid koolitama või teenuseid arendama kutsuda, siis kirjuta meile julgelt.

Pin It on Pinterest

Share This