Mentorprogramm

mentorprogramm

Ettevõtte alustamine või uue teenusega turule tulemine on nagu uue pusle kokku panemine. See võib olla segadust tekitav, kärsituks tegev või lootusetuna näiv tegevus. Kuid see võib olla ka inspireeriv, põnev ja haarav teekond, kui saad seda kellegagi koos kõndida. Disainivõtme meeskond on valmis Sinu kõrval käima ja aitama Sul kõik “tükid” õigesti kokku panna. 

Vahel on vaja kedagi, kes vaatab kõrvalt ja näeb suurt pilti.

Vahel on vaja kedagi, kes vaatab kõrvalt ja näeb suurt pilti.

Meie mentorprogramm on välja töötatud just alustavaid ettevõtteid silmas pidades. Pakume Sulle professionaalset kõrvalpilku, mis aitab teenuseid ja protsesse terviklikult analüüsida ja arendada. Jagame oma kogemusi ja häid nõuandeid, kuidas oma äritegevust paremini planeerida ja klientidele rohkem väärtust luua. 

Mentorprogrammi raames on ettevõtetel ja organisatsioonidel koosloome meetodil (loe lisaks) võimalust oma teenuseid ja protsesse paremaks disainida. Lisaks aitavad meie kogenud mentorid Sinu ettevõtet müügi ja laiema turunduspildi osas ning analüüsivad Sinu ettevõtte turundusstrateegiat.

Mentorprogrammis on soovitatav osaleda meeskonnana, et kasu oleks ettevõttele maksimaalne.

Mentor juhendab meeskonda hetkeolukorda kaardistama ja analüüsima, kasutades erinevaid turunduse ja teenusedisaini tööriistu (Osterwalderi ärimudel, empaatiakaart, persoonad, kliendi teekonna kaardistamine, huvigruppide kaart, konkurentsimaatriksi, kliendi ootuste juhtimine, kliendikogemuse disain jne). Loovmeetodite ja küsimuste abil suuname meeskonnad nägema efektiivseid ja innovaatilisi lahendusi.

Soovitatav mentorprogrammi pikkus on 3-6 kuud. Selle aja jooksul on võimalik Sinu ettevõttel oma tegevused, äriprotsessid ja pakutav kliendikogemus mitmekülgselt läbi analüüsida ning vajalikke muudatusi, parendusi sisse viia. 

Ragistame üheskoos ajusid, et leida Sinu organisatsioonile parimad lahendused!

Ragistame üheskoos ajusid, et leida teie organisatsioonile parimad lahendused!

Kirjuta meile ja teeme Sulle personaalse pakkumise, mis arvestab just Sinu ettevõtte eripära ja vajadusi. 

Pin It on Pinterest

Share This