Ettevõtte sünnilugu

DISAINIVÕTI on esimene professionaalne teenusedisaini stuudio Lääne-Eestis, mis alustas tegevust 2016. aasta sügisel Pärnus, kuid tegutseb täna ka Hiiumaal ja Saaremaal.

koolitused, teenusedisain

Agnes Pulk

Kõik sai alguse sellest, et läksin 2015. aastal õppima Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžisse teenuste disaini ja juhtimise magistrantuuri. Juba esimesel kursusel tuli äratundmine, et teenusedisain ja mina oleme kokku loodud. See on valdkond, kus on vaja loovust, empaatiat, tundlikkust, tähelepanelikkust, head analüüsivõimet ja kriitilist mõtlemist, aga ka häid teadmisi strateegilisest juhtimisest ja ettevõtlusest laiemalt. 

Õppimine oli ülipõnev ja praktilise suunaga algusest peale ning seltskond, kes õppima tulnud, erakordselt kirju, andekas ja suure sooviga maailma paremaks muuta.

See sünergia ja erinevate kompetentside segunemine andis meie praktikatesse ja aruteludesse sügavust ning avarust, tarkust ja tunnetust, mida üksinda kogeda pole võimalik.

Disainivõti ongi sündinud minu armastusest teenusedisaini ja selle võrratu seltskonna vastu ning suurest soovist anda oma panus maailma parandamiseks.

Pin It on Pinterest

Share This