Teenusedisain & coaching juhtidele

29.02-01.03.2024 | Tallinn

Juhid ja spetsialistid

29.02-01.03.2024 | I moodul

Tallinn

1080 EUR (+km)

Koolituse sisu

Praktilised tööriistad teenuste arendamiseks ja meeskondade juhtimiseks

Vii oma organisatsioon, teenused ja protsessid uuele tasemele ning juhi tänases turbulentses maailmas muutusi, mida Sinu organisatsioon ja kliendid vajavad.

Koolituse eesmärk on anda Sulle kaasaegsed ja inimkesksed tööriistad, mis aitavad Sul saada inspireerivaks ja omanäoliseks juhiks ning arendada inimkeskseid teenuseid.

Tutvustame coachingu ja teenusedisaini parimaid praktikaid, mis sobivad igapäevaseks juhtimiseks ning organisatsiooni ja meeskondade arendamiseks pidevalt muutuvas maailmas.

Koolituselt saad palju praktilisi juhtnööre ja tööriistu, mida rakendada oma meeskonna, protsesside ja teenuste juhtimisel ja arendamisel.

Põhiteemad

Z
Mis on teenusedisain?
Z
Mis on coaching?
Z
Coachingu ja teenusedisaini kokkupuutekoht ja väärtusloome
Z
Väärtused ja identiteet, väärtuste leidmise harjutus
Z
Nihe teenusedisainis
Z
Sidusgruppide kaart/Persoona ja väärtuspakkumise lõuend
Z
Topeltteemant ja disainmõtlemine
Z
Disney strateegia
Z
Kliendi teekonna kaardistamine
Z
Muud teenusedisaini ja coachingu tööriistad

Koolituse sihtgrupp

Koolitusele ootame eelkõige ettevõtete /organisatsioonide juhte, allüksuste juhte, projektijuhte, aga ka tippspetsialiste nii era- kui ka avalikust sektorist.

Aeg

Koolitus toimub kahes osas: 18.-19.10.2023 ja 23.-24.11.2023.

Koht

Koolitus toimub Tallinnas, täpne asukoht sõltub grupi suurusest ja info saadetakse osalejatele meilile.
}

Koolituse maht ja päevakava

Koolitus kestab 4 päeva, koosneb kahest moodulist ja sisaldab ka iseseisvat kodutööd –  kokku 40 akadeemilist tundi (sh. kontaktõpe 32 akadeemilist tundi, veebinõustamine 2 akadeemilist tundi ja kodutöö 6 akadeemilist tundi).

Koolituse päevakava:

10.00 – 11.30  Koolituse esimene osa
11.30 – 11.45  Kohvipaus
11.15 – 13.15  Koolituse teine osa
13.15 – 14.15  Lõuna
14.15 – 15.45  Koolituse kolmas osa
15.45 – 16.00  Kohvipaus
16.00 – 17.30  Koolituse neljas osa

Koolituse hind

Koolitus maksab 1080 eurot (+km).

Kui samast organisatsioonist on 2 või enam osalejat, kehtib soodushind 950 EUR osaleja kohta.

Koolitajad – oma valdkonna eksperdid!

Agnes Pulk, MA

Teenusedisainer, koolitaja, ekspert
Agnes Pulk on kogenud koolitaja ja teenusedisainer, kes 2016. aastal lõi oma teenusedisaini ettevõtte ja tõi turule Disainivõtme brändi.

Agnes on õpetanud kliendikogemuse disaini, turundust ja kommunikatsiooni Hiiuma Ametikoolis ning viinud läbi arvukaid teenusedisaini ja strateegilise juhtimise töötubasid ja koolitusi.

Agnesel on teenuste disaini ja juhtimise magistrikraad Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžist ning oma lõputöös uuris ta avalike teenuste ligipääsetavust.

Agnese eriliseks kireks ongi inimkesksete ja ligipääsetavate teenuste ja protsesside disain ning loovmeetodite kasutamine kliendiuuringutel ja meeskondade juhtimisel.

Koolitaja ja teenusedisainerina on Agnes aidanud nii avaliku kui erasektori organisatsioone ja juhte teenuste ja meeskondade arendamisel, strateegiliste eesmärkide sõnastamisel ning uute teenuste ja brändide loomisel.

Eike Tõnismäe, MBA

Koolitaja, ekspert, mentor, coach
Eike Tõnismäe on esimene mentorluse ja coachingu teema koolitaja Eestis. Ta on hinnatud ekspert, mentor ja coach. Eike meelisteemad on coachiv juhtimine, juht kui liider ja coach, mentorlus, meeskondade juhtimine ja juhendamine.

Eike on koostanud mitmeid juhendamis- ja mentorprogramme ning on rahvusvaheliselt sertifitseeritud ‘Professional Coach’ (Erickson College International). Antud väljaõpe omab rahvusvahelist ICF-i akrediteeringut. Eike omab rahvusvahelist treenerite sertifikaati: “Standing in Contribution: A Trainer’s Training”.

Eike on avaldanud kaks raamatut – „Mentorlus – jagatud areng“ (2006) ja „Juhendamine ja mentorlus“ (2008) –  ja teda võib pidada mentorluse ja coachingu teema pioneeriks Eestis.

Koostöös Kanada coachingu kooliga (Erickson College International) on Eike korraldanud rahvusvaheliselt akrediteeritud ja tunnustatud coachide väljaõpet alates 2013. aastast.

Praktilised kogemused ja sertifikaadid:
⊕ Sertifitseeritud ‘Professional Coach’ – ICF-i poolt akrediteeritud coachingu koolitusprogramm
⊕ Sertifikaadid “A Trainer’s Trainer” ja “Training for Trainers: Advanced Level Skills” – ICF-i poolt akrediteeritud rahvusvaheline treener
⊕ MBA kraad, rahvusvaheline ärijuhtimine konsultatsiooni suunal

Registreeri end koolitusele!

Kas tunned, et Sinu organisatsioon vajab paremat oskust muutustega kohaneda?

Asusid hiljuti uues kohas juhina tööle?

Või soovid lihtsalt oma juhtimise ja meeskonnatöö kompetentse arendada?

Sellisel juhul on meie koolitus just Sinule mõeldud!

Kas ikka veel kahtled?

Kui vajad veel kinnitust, kas see koolitus on Sinu jaoks, siis kuula kindlasti Agnese ja Eike taskuhäälingut koolitusel käsitletavatel teemadel.

KUULA PÕNEVAT PODCASTI!

Pin It on Pinterest

Share This