Innovatiivne lähenemine juhtimises:

ühendame teenusedisaini ja coachingu!

I moodul:   30.-31.10.2024
II moodul: 26.-27.11.2024

Juhid ja spetsialistid

30.-31.10 2024 | I moodul

Tallinn

1080 EUR (+km)

Praktiline tööriistakast meeskonna ja protsesside juhtimiseks

Kuidas muuta protsessid lihtsaks, töötajad rõõmsaks ja kliendid rahulolevaks?

Koolitus toob sinuni coachingu ja teenusedisaini parimad praktikad, et muuta igapäevane juhtimine ja teenuste arendamine pidevalt muutuvas ja komplitseeritud maailmas lihtsaks ja sujuvaks. Koolituselt saad palju praktilisi juhtnööre ja tööriistu, mida rakendada oma meeskonna, protsesside ja teenuste juhtimisel ja arendamisel.

Raske töö võib anda tulemusi, kuid innovatsioon viib edasi ja säästab aega. Koolituse eesmärgiks on anda sulle innovatiivsed, praktilised ja inimkesksed tööriistad, mis aitavad sul luua oma organisatsioonis lihtsaid ja õlitatult toimivaid süsteeme ja protsesse. Tulemuseks on Sinu meeskonna suurenenud pühendumus ja töörõõm ning klientide kasvanud rahulolu.

Koolitusel omandatud teadmised ja kaasaegsed tööriistad võimaldavad sul tänases keerulises ja turbulentses maailmas kiiresti kohaneda ning juhtida muutuseid, mida sinu töötajad ja kliendid hetkel  kõige enam vajavad.

Tule koolitusele meeskonnaga ja enda lahendamist vajava projektiga – nii suurendad koolituse kasu enda jaoks veelgi!

Põhiteemad

Z

Mis on disainmõtlemine?

Z
Mis on coaching?
Z
Coachingu ja teenusedisaini kokkupuutekoht ja väärtusloome
Z

Kliendiuuringud ja innovatsioonimängud

Z
Kliendi teekonna kaardistamine
Z
Väärtused ja identiteet, väärtuste leidmise harjutus
Z
Disney strateegia
Z
Topeltteemant ja disainmõtlemine
Z

Persoona ja empaatiakaart

Z
Muud teenusedisaini ja coachingu tööriistad

Koolituse sihtgrupp

Koolitus sobib ettevõtete/organisatsioonide juhtidele, allüksuste juhtidele, projektijuhtidele, teenuste juhtidele, arendusjuhtidele, protsesside juhtidele, tippspetsialistidele nii era- kui ka avalikust sektorist.

Aeg

Koolitus toimub kahes osas: 30-31.10.2024 ja 26.-27.11.2024.

Koht

Koolitus toimub Tallinnas, Akadeemia teel. Täpne info saadetakse osalejatele meilile.

}

Koolituse maht ja päevakava

Programm kestab 4 päeva, koosneb kahest moodulist ja sisaldab ka iseseisvat kodutööd –  kokku 40 akadeemilist tundi(sh. kontaktõpe 32 akadeemilist tundi, veebinõustamine 2 akadeemilist tundi ja kodutöö 6 akadeemilist tundi).

Koolituse päevakava:

10.00 – 11.30  Koolituse esimene osa
11.30 – 11.45  Kohvipaus
11.15 – 13.15  Koolituse teine osa
13.15 – 14.15  Lõuna
14.15 – 15.45  Koolituse kolmas osa
15.45 – 16.00  Kohvipaus
16.00 – 17.30  Koolituse neljas osa

Koolituse hind

Koolitus maksab 1080 eurot (+km).

Kui samast organisatsioonist on 2 või enam osalejat, kehtib soodushind 950 EUR osaleja kohta.

Koolitajad – oma valdkonna eksperdid!

Agnes Pulk, MA

Teenusedisainer, kliendikogemuse ja ligipääsetavuse ekspert, koolitaja, coach

Agnes Pulk on kogenud koolitaja, coach ja teenusedisainer, kes 2016. aastal lõi oma teenusedisaini ettevõtte ja tõi turule Disainivõtme brändi.

Agnes on õpetanud kliendikogemuse disaini, turundust ja kommunikatsiooni Hiiumaa Ametikoolis ning viinud läbi arvukaid teenusedisaini ja strateegilise juhtimise töötubasid ja koolitusi nii avaliku kui erasektori juhtidele.

Agnesel on teenuste disaini ja juhtimise magistrikraad Tartu Ülikoolist ning oma lõputöös uuris ta avalike teenuste ligipääsetavuse seost kliendi rahuloluga. Agnes on läbinud ka Erickson Coaching International PCC väljaõppe “The Art & Science of Coaching”. Coachina töötades on tema peamiseks fookuseks väärtuste ja identiteedi tasand, sest just sealt saavad alguse elumuutvad ja kestvad muutused klientide eludes.

Agnese eriliseks kireks ongi inimkesksete ja ligipääsetavate teenuste ja protsesside disain ning loovmeetodite kasutamine kliendiuuringutel ja meeskondade juhtimisel.

Koolitaja ja teenusedisainerina on Agnes aidanud nii avaliku kui erasektori organisatsioone ja juhte teenuste ja meeskondade arendamisel, strateegiliste eesmärkide sõnastamisel ning uute teenuste ja brändide loomisel.

Eike Tõnismäe, MBA

Koolitaja, ekspert, mentor, coach
Eike Tõnismäe on esimene mentorluse ja coachingu teema koolitaja Eestis. Ta on hinnatud ekspert, mentor ja coach. Eike meelisteemad on coachiv juhtimine, juht kui liider ja coach, mentorlus, meeskondade juhtimine ja juhendamine.

Eike on koostanud mitmeid juhendamis- ja mentorprogramme ning on rahvusvaheliselt sertifitseeritud ‘Professional Coach’ (Erickson College International). Antud väljaõpe omab rahvusvahelist ICF-i akrediteeringut. Eike omab rahvusvahelist treenerite sertifikaati: “Standing in Contribution: A Trainer’s Training”.

Eike on avaldanud kaks raamatut – „Mentorlus – jagatud areng“ (2006) ja „Juhendamine ja mentorlus“ (2008) –  ja teda võib pidada mentorluse ja coachingu teema pioneeriks Eestis.

Koostöös Kanada coachingu kooliga (Erickson College International) on Eike korraldanud rahvusvaheliselt akrediteeritud ja tunnustatud coachide väljaõpet alates 2013. aastast.

Praktilised kogemused ja sertifikaadid:
⊕ Sertifitseeritud ‘Professional Coach’ – ICF-i poolt akrediteeritud coachingu koolitusprogramm
⊕ Sertifikaadid “A Trainer’s Trainer” ja “Training for Trainers: Advanced Level Skills” – ICF-i poolt akrediteeritud rahvusvaheline treener
⊕ MBA kraad, rahvusvaheline ärijuhtimine konsultatsiooni suunal

Registreeri end koolitusele!

Kas tunned, et Sinu organisatsioon vajab paremat oskust muutustega kohaneda?

Asusid hiljuti uues kohas juhina tööle?

Või soovid lihtsalt oma juhtimise ja meeskonnatöö kompetentse arendada?

Sellisel juhul on meie koolitus just Sinule mõeldud!

Kas ikka veel kahtled?

Kui vajad veel kinnitust, kas see koolitus on Sinu jaoks, siis kuula kindlasti Agnese ja Eike taskuhäälingut koolitusel käsitletavatel teemadel.

KUULA PÕNEVAT PODCASTI!

Pin It on Pinterest

Share This