tehtud tööd

Siin on väike valik meie erinevatest töödest.

03

Tartu Kristlik Põhikool

Disainiaudit/ haridusteenuse disain/ koolitused

Tartu Kristlikus Põhikoolis viisime 2017. aastal läbi disainiauditi ja klientide rahulolu uuringu. Tulemustest koorusid välja võimalused arenguks ja tulid esile kitsaskohad, millele tähelepanu pöörata. Tulemuste analüüsimiseks ja teenuste arendamiseks toimusid kooli meeskonnale ka erinevad töötoad. 

01

SOUND CONTROL WORKS

Bränding/ veebileht/ copywriting/ sisuturundus

Tugev bränd saab alguse ettevõtte sissemise identiteedi, kliendigruppide ja väärtuspakkumise sõnastamisest. Sellele toetuvad nii brändi visuaal kui ka brändi hääl. Meeldejääv bränd on see, mis oskab kliendiga emotsionaalset sidet luua ning köitvalt oma lugu jutustada. Meie koostöö tulemusena sündis uus bränd Sound Control Works, kaunis ja kaasaegne koduleht, valmisid mitmed blogiartiklid ja reklaamtekstid. Täna on heliisolatsiooni teenuseid pakkuv ettevõte edukalt üle-eestilisel turul tegutsemas.

02

HarmTex Kardinasalong

Bränding/ veebileht/ sisuturundus/ copywriting

Kuna tegemist oli alustava ettevõttega, tellis ettevõtte juht meilt kõigepealt brändingu teenuse, mille käigus sõnastasime ettevõtte väärtused, visiooni, missiooni ja eesmärgid ning sihtkliendid. Kui organisatsiooni sisemine identiteet oli loodud, sai hakata tegelema välise identiteediga: logod, kujundus, koduleht.

Selleks, et väikeettevõtja elu natuke kergemaks teha, aitame HarmTexi ka digiturundusega, aidates luua kvaliteetset sisu nii kodulehele kui sotsiaalmeedia kanalitesse, et jõuda soovitud sihtgruppideni.

03

Tartu Kristlik Põhikool

Disainiaudit/ haridusteenuse disain/ koolitused

Tartu Kristlikus Põhikoolis viisime 2017. aastal läbi disainiauditi ja klientide rahulolu uuringu. Tulemustest koorusid välja võimalused arenguks ja tulid esile kitsaskohad, millele tähelepanu pöörata. Tulemuste analüüsimiseks ja teenuste arendamiseks toimusid kooli meeskonnale ka erinevad töötoad. 

04

MTÜ Jenny Kruse

Teenuste disain/ veebileht/ copywriting/ sisuturundus

Koostöö tulemusena said sõnastatud organisatsiooni eesmärgid, visioon ja missioon ning määratletud erinevad sihtgrupid. Arendasime välja uued tasulised teenused laeva ülalpidamiskulude toetamiseks ning aitasime kaasa organisatsiooni visuaalse identiteedi loomisele ja turundusele (uus koduleht, sotsiaalmeedia kanalite aktiivne kasutamine turunduses, meiliturundus).

05

AN Raamatupidaja

Veebileht/ copywriting

An Raamatupidaja on fie-dele, väikeettevõtetele ja korteriühistustele raamatupidamisteenuseid pakkuv ettevõte, kelle sooviks oli saada lihtne ja kaasaegne koduleht. Lisaks mobiilisõbralikule kodulehe loomisele aitasime luua ka ettevõtet ja teenuseid kirjeldavad tekstid kodulehele ning kirjutasime paar blogipostitust, et ettevõttele sotsiaalmeedias turundushoogu anda. 

06

Elly Kodumajutus

Ärimudeli disain/ väärtuspakkumise koolitus

Elly Kodumajutus asub väikesel Kihnu saarel. Eduka ettevõtte saladus peitub sageli selles, et tuntakse hästi oma kliente ning nende vajadusi. Aga ka selles, et osatakse märgata oma unikaalseid võimalusi kliente kõnetada, neid emotsionaalselt puudutada, teha oma klientide jaoks midagi teisiti või midagi rohkem, kui teevad konkurendid. Ettevõtte analüüsimisel on suureks abiks ka ärimudeli sõnastamine.

07

Erakonna koduleht

Veebileht/ copywriting/ turundustugi

Enne valimisi on igal erakonnal ja poliitilisel kandidaadil vaja silma paista ja oma valijatega suhelda. Spetsiaalselt poliitilise platvormi jaoks disainitud koduleht aitab oma ideid kiiresti ja professionaalselt valijatega jagada, neid kaasata ja üritustest ning sündmustest teavitada. Piirkondlik koduleht on ka suurepärane võimalus kandidaatide tutvustamiseks ja turundamiseks sotsiaalmeedias.

08

Koolitused

Teenusedisain/ bränding/ veebilehtede loomine/ turundus/ ärimudeli disain

Väikeettevõtjatele, mtü-de juhtidele ja avaliku sektori töötajatele on toimunud erinevad koolitused teenuste arendamise, brändingu, ärimudeli ja väärtuspakkumise disaini, digiturunduse ja klientide leidmise ning hoidmise teemadel. 

Kliendid soovitavad meid

Klientide rahulolu on meie suurim innustaja. Siin on väike valik meie klientide tagasisidet ja arvamusi meiega koostöö kohta.

Põhiline kasu, mis meil koostööst Disainivõtme teenusedisaineriga tõusis, oli see, et Agnes Pulk aitas meil nii-öelda kastist välja saada. Ise võid mõelda, et oleme toredad ja lahedad, aga miks see toredus ei jõua alati õigete kliendirühmadeni? Teenusedisainer aitas meil esile tuua ja sõnastada, mis võiks olla meie toode, milliseid teenusekogumeid saaksime pakkuda ja kellele.

Nüüd on meie koduleht varasemast sõbralikum ning pakkumine ja tarbimine juba toimib, sest lasteaiad on meid üles leidnud ja käivad laevaekskursioonidel. ”

Risto Tamm

juhatuse liige, MTÜ Jenny Kruse

Suurepärane meeskond ja suurepärased tulemused! 😉
Vaata tulemust HarmTex kodulehelt! 🙂

Kadi Härma

ettevõtja, HarmTex Design OÜ

Mind pani see mõtlema olulistele pisiasjadele (mis tegelikult määravad palju). Samuti see, et kogu teenuse teekond tuleb etapiti läbi mõelda. Nii persoonade loomise kui kliendi teekonna analüüsiga olen ka varasemalt kokku puutunud, kuid pole neid viise enda projektides kasutanud. Mida enam aga sellega kokku puutuda, seda tähtsamaks see muutub, sest nii on võimalik veel täpsemalt sihtrühma ja seejärel juba ka teenuse teekonda ja kättesaadavust planeerida. 

Jaana Lepamamaa

Ürituste korraldaja, MTÜ Hiiu Lained

“Meeldis, et oli väga praktiline koolitus. Osalejad said koolitusest konkreetset kasu, lisaks veel individuaalne konsultatsioon pärast koolitust. Veel meeldis, et päevakavast peeti kinni. Agnes suhtles kõigi osalejatega väga soojalt ja julgustavalt. Väga meeldiv kogemus.”

Kaja Sõrmus

MTÜ konsultant/ programmide koordinaator, Hiiumaa Arenduskeskus

Kui soovid teha arenguhüppe, siis
aLUSTAME KOOSTÖÖD!

Oleme oma klientide edule ja konkurentsivõime tõstmisele pühendunud  professionaalne meeskond. Aitame Sul avada uusi uksi arenguks, kasvuks ja innovatsiooniks. Kui soovid meid koolitama või teenuseid arendama kutsuda, siis kirjuta meile. Oleme meelsasti Sulle kasulikud!

Pin It on Pinterest

Share This