KAS SOOVID, ET SINU MEESKONNAS OLEKS ROHKEM “TERAVAID PLIIATSEID”?

21. sajandi üheks märksõnaks majanduses on pidev vajadus innovatsiooni järele. Innovaatiline mõtlemine on võti, mis annab paljudes sektorites organisatsioonile turueelise konkurentide ees. Kuid innovatsioon ei teki iseenesest – selleks on vaja inimesi, kes julgevad ja oskavad loovalt ning nö raamist väljas mõtelda.

Kui soovid oma töötajates loovust ja innovaatilist mõtlemist arendada, siis on meie koolitus just sobiv.

Pakume loovkoolitusi töötajate motiveerimiseks, innovaatilise ja loova mõtlemise arendamiseks, meeskonnatöö edendamiseks, probleemide lahendamise oskuse parandamiseks, töötajate stressi vähendamiseks ning vaimse tervise parandamiseks.

Töömeetoditena kasutame innovatsioonimänge, coachingu, loovteraapia, muusikateraapia ning foorumteatri metoodikat, samuti erinevaid loovaid probleemide lahendamise harjutusi ja töövõtteid.

Koolitust on võimalik tellida oma organisatsiooni nii ühe- kui kahepäevasena.

Koolitajateks on loovkoolitaja ja teenusedisainer Agnes Pulk, loovterapeut Iivi Kallaste, muusikaterapeut ja rahvamuusik Astrid Nõlvak ning näitleja ja lavastaja Kaili Viidas.

Kui soovid oma meeskonda rohkem “teravaid pliiatseid”, rõõmsaid, avatuid, loovaid ja positiivseid inimesi, siis telli oma töötajatele loovkoolitus!

Pin It on Pinterest

Share This