Kas oled vahel tundnud, et Sinu organisatsioon vajab paremaid oskusi muutustega kohanemiseks? Asusid hiljuti uues kohas juhina tööle ja pead tegelema muutuste juhtimisega? Soovid oma juhtimise ja meeskonnatöö kompetentse arendada? Tunned puudust praktilistest tööriistadest, mis aitaksid Sul saada inspireerivaks ja omanäoliseks juhiks ning arendada tõeliselt inimkeskseid teenuseid? Kui jah, siis on koolitus “Teenusedisain ja coaching juhtidele” just Sulle mõeldud!

Praktilised tööriistad teenuste arendamiseks ja meeskondade juhtimiseks

Koolitusel tutvustame coachingu ja teenusedisaini parimaid praktikaid, mis sobivad igapäevaseks juhtimiseks ning organisatsiooni, meeskondade ja teenuste arendamiseks pidevalt muutuvas maailmas. Anname Sulle palju praktilisi juhtnööre ja tööriistu, mida rakendada oma meeskonna, protsesside ja teenuste juhtimisel ja arendamisel ning tegeleme ka Sinu kui juhi enesearenguga.

Koolitusel käsitleme järgmiseid teemasid:

 • Mis on teenusedisain?
 • Mis on coaching?
 • Coachingu ja teenusedisaini kokkupuutekoht ja väärtusloome
 • Väärtused ja identiteet, väärtuste leidmise harjutus
 • Nihe teenusedisainis
 • Topeltteemant ja disainmõtlemine
 • Sidusgruppide kaart
 • Persoona ja väärtuspakkumise lõuend
 • Disney strateegia
 • Kliendi teekonna kaardistamine
 • Muud teenusedisaini ja coachingu tööriistad

Suurepärane koolitus juhtidele!

Koolitusele ootame eelkõige ettevõtete /organisatsioonide juhte, allüksuste juhte, projektijuhte, aga ka tippspetsialiste nii era- kui ka avalikust sektorist.

Koolitus toimub Tallinnas ja koosneb kahest moodulist (I moodul toimub 29.02-01.03.2024) ning kestab kokku 4 päeva, sisaldades ka iseseisvat kodutööd. Koolituse maht kokku on 40 akadeemilist tundi (sh. kontaktõpe 32 akadeemilist tundi, veebinõustamine 2 akadeemilist tundi ja kodutöö 6 akadeemilist tundi). Koolituse läbimisel saab osaleja tunnistuse.

Koolitus maksab 1080 eurot (+km).  NB! Kui samast organisatsioonist on 2 või enam osalejat, kehtib soodushind 950 EUR (+km) osaleja kohta.

Koolitajad on oma valdkonna eksperdid!

Koolitus toimub Disainivõti OÜ ja Intelligentne Grupp OÜ koostöös. 

Agnes Pulk on kogenud koolitaja ja teenusedisainer, kes 2016. aastal lõi oma teenusedisaini ettevõtte ja tõi turule Disainivõtme brändi. Agnes on õpetanud kliendikogemuse disaini, turundust ja kommunikatsiooni Hiiuma Ametikoolis ning viinud läbi arvukaid teenusedisaini ja strateegilise juhtimise töötubasid ja koolitusi. Agnesel on teenuste disaini ja juhtimise magistrikraad Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžist ning oma lõputöös uuris ta avalike teenuste ligipääsetavust. 

Agnese eriliseks kireks ongi inimkesksete ja ligipääsetavate teenuste ja protsesside disain ning loovmeetodite kasutamine kliendiuuringutel ja meeskondade juhtimisel. Koolitaja ja teenusedisainerina on Agnes aidanud nii avaliku kui erasektori organisatsioone ja juhte teenuste ja meeskondade arendamisel, strateegiliste eesmärkide sõnastamisel ning uute teenuste ja brändide loomisel.

Eike Tõnismäe on Intelligentne Grupp OÜ asutaja ja ettevõtte süda. Eike on Eesti esimene mentorluse ja coachingu teema koolitaja ja nö maaletooja. Ta on hinnatud ekspert, mentor ja coach. Eike meelisteemad on coachiv juhtimine, juht kui liider ja coach, mentorlus, meeskondade juhtimine ja juhendamine.

Eike on koostanud mitmeid juhendamis- ja mentorprogramme ning on rahvusvaheliselt sertifitseeritud ‘Professional Coach’ (Erickson College International). Antud väljaõpe omab rahvusvahelist ICF-i akrediteeringut. Eike omab rahvusvahelist treenerite sertifikaati: “Standing in Contribution: A Trainer’s Training”. Koostöös Kanada coachingu kooliga (Erickson College International) on Eike korraldanud rahvusvaheliselt akrediteeritud ja tunnustatud coachide väljaõpet alates 2013. aastast.

Eike on avaldanud kaks raamatut – „Mentorlus – jagatud areng“ (2006) ja „Juhendamine ja mentorlus“ (2008) –  ja teda võib pidada mentorluse ja coachingu teema pioneeriks Eestis.

Rohkem infot koolituse kohta leiad siit.

Kuula ka superpõnevat podcastide sarja Coachingu kolmapäev, milles Eike Tõnismäe ja Agnes Pulk jagavad oma kogemusi juhtide ja organisatsioonidega töötamisel nii teenusedisaineri kui coachi vaatenurgast!

Investeeri oma arengusse ja taga endale koht koolitusel siin!

Pin It on Pinterest

Share This