Juhtide postkasti potsatab sageli väga palju koolituspakkumisi, kus lubatakse jagada neile häid ideid, MIDA kõike nad oma organisatsiooni arendamisel ära saavad teha, kuid väga vähe on tõeliselt praktilisi koolitusi, mis õpetaksid, KUIDAS üks juht saaks kõiki oma vahvaid ideid mitteideaalsetes tingimustes reaalselt ellu viia. 

Kõik me oleme kokku puutunud juhtidega, kes tööle asudes lausa pakatavad erinevatest ideedest ja mõtetest, kuidas Eesti organisatsiooni efektiivsemaks, innovaatilisemaks, kliendisõbralikumaks ja tulemuslikumaks kujundada. Ometi põrkuvad paljud neist juba esimesel tööaastal raskuste ja takistusega, mille ületamine võib osutuda ülejõukäivaks. Üheks suurimaks raskuseks on sageli olemasolevate töötajate kaasamine soovitud uuendustega kaasa tulema. Töötajad võivad muutuste ees tunda ebakindlust ning olla seetõttu kapseldunud, uute algatuste osas skeptiline ning tõrges, erinevad huvigrupid aga ootavad, et juht arvestaks rohkem nende soovide ning vajadustega ja viiks teatud muutusi kiiremini ellu. Kui juht meeskonda enda taha ei saa, võib tagajärjeks olla loobumine ja organisatsioon kaotab ühe “vapra rüütli”, kes tuli ja midagi head korda saata, kellel olid ilusad plaanid ja tegelikult ka käegakatsutavad ning teostatavad unistused.

Selleks, et Sul õnnestuks oma ideid ellu viia ja meeskond endaga ühte paati saada, oleme välja töötanud Eestvedamise meistrikursuse juhtidele. Tegemist on äärmiselt praktilise ja igapäevases juhitöös kiiresti rakendatava koolitusprogrammiga, mis koosneb 6 koolituspäevast ja leiab aset Pärnus augustist detsembrini 2020.a. 

Eestvedamise meistrikursus on mõeldud kõikidele juhtidele: tippjuhtidele, keskastmejuhtidele, kooli- ja lasteaiajuhtidele, juhatuste esimeestele jt,  

See on ideaalne koolitus alustavatele juhtidele, aga ka neile, kes on valdkonnas juba pikemalt töötanud ning vajavad uut särtsu ja hoogu, millega ka oma meeskonda taassütitada. Eestvedamise meistrikursus on kindlasti mõeldud ka nendele juhtidele, kes on mingil põhjusel hakanud oma juhivõimetes kahtlema ja peavad vaikselt loobumiseplaani. Veel on vara alla anda!

eestvedamine

Miks peaks üks juht sellel koolitusel osalema?

Meie eesmärgiks on anda juhtidele konkreetsed ja kergesti kasutatavad tööriistad, mis aitaksid neil oma töös teisi inimesi tulemuslikumalt ja oskuslikumalt kaasata, oma ideid edukamalt meeskonnale või erinevatele huvigruppidele nö maha müüa ning saada seeläbi juhtimisega edukamalt ja rahuldustpakkuvamalt hakkama. Koolitus jõustab ja innustab juhte leidmaks endas uusi ressursse ja tõusma eestvedamise kunstis uuele tasemele.

Koolituse läbinu:

 • on oskuslikult sõnastanud oma organisatsiooni visiooni, missiooni, väärtused ja eesmärgid.
 • oskab tulevikus visiooni, missiooni, eesmärkide ja väärtuste sõnastamisse kaasata oma meeskonda.
 • teab, mis on nn liftikõne ehk pitching.
 • on pannud kokku osava liftikõne ja selle teistele esitanud
 • oskab tulevikus paremini teistele oma ideid nö maha müüa
 • on leidnud üles selle, mis teda oma töö juures vaimustab ja on selle sõnastanud
 • tunneb 3 viisi, kuidas teisi sütitada ja vaimustuma panna
 • teab, mis on positiivne enesekindlus
 • oskab tulevikus pingelises olukorras jääda vabaks ja enesekindlaks, on omandanud tööriistad, mis teda pingelises olukorras aitavad
 • tunneb 3 kaasamise tööriista ja oskab neid oma meeskonnas kasutada
 • teab, kuidas pidada edukalt eelarve läbirääkimisi
 • teab, kuidas lahendada klientide või huvigruppidega ette tulevaid konflikte
 • teab, kuidas meelitada passiivseid töötajaid rohkem organisatsiooni arengusse panustama.

 

Kui soovid lihvida oma eestvedamise oskusi ja omandada innovaatilisi kaasamise tööriistu, siis on see koolitus just Sinule!

Loe koolituse kohta lähemalt siin ja registreeri end Eestvedamise meistrikursusele!

 

Pin It on Pinterest

Share This