Teenusedisain ilusalongidele

hea teenus

Soovid, et Sinu salong tõmbaks rohkem kliente ligi ja seda sugugi mitte odavaimate hindade pärast? Tahad pakkuda oma klientidele elamust, mis paneb nad sellest innukalt teistele rääkima? Soovid, et Sinu töötajad tunneksid uhkust, et saavad oma teenuseid just Sinu salongis pakkuda?Ja käibekasvu tahaksid ka näha?

Kui jah, siis saame Sulle kasulikud olla. DISAINIVÕTI pakub mitmeid teenusedisaini ja turundusega seotud koolitusi ja konsultatsioone, mentorprogramme ja disainiprojekte, mis on välja töötatud just ilusalongide spetsiifikat arvestades. Aitame Sul disainida oma teenused nii ägedaks, et konkurendid jäävad kaugele selja taha ja kliendid tormavad ummisjalu just Sinu salongi. 

Eestis on umbes 1500 iluteenindusasutust, kuid kui palju on nende seas tõeliseid pärleid ja kui palju igavaid, nö “ilusalong kõigile” (loe: mitte kellelegi) stiilis? Kindlasti suudad Sa oma klientidele palju rohkem pakkuda, kui süvened sellesse, mida kliendid tegelikult soovivad ja ootavad, millised on nende harjumused ja kuidas on nende elustiil viimaste aastate jooksul muutunud. Näiteks on Eesti kliendid väga terviseteadlikud ja oleksid meeldivalt üllatunud, kui saaksid tassi kohvi asemel hoopis värske smuuti või võimaluse värv peas oodates osta väikese salati või mõne muu tervisliku suupiste. 

foto1

DISAINIVÕTI pakub mitmeid teenusedisaini ja turundusega seotud koolitusi ja konsultatsioone, mentorprogramme ja disainiprojekte, mis on välja töötatud just ilusalongide spetsiifikat arvestades.

BUSINESSPUMP ehk teenusedisaini ja turunduse süvakoolitus ilusalongidele

Teenusedisaini ja turunduse kiirkursus ilusalongidele

Mentorprogramm

Konsultatsioonid

Teenusedisaini ja koosloome projektid

Kui soovid, et Sinu kliendid oleksid rahulolevad ja töötajad rõõmsad, siis telli meie koolitus ka oma meeskonnale! Jäta meile oma kontaktid ning teeme Sulle hea pakkumise!

 

Pin It on Pinterest

Share This